Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

O Ses Türkiye Soraya Macit Kimdir?

O Ses Türkiye Soraya Macit
O Ses Türkiye Soraya Macit

O Ses Türkiye Yeni Sezon İkinci Bölümü ile bu akşam ekranlara geliyor. Sevilen Yarışma Programında 9 Ekim Akşamı da birbirinden sürpriz yarışmacılar sahne alacak. Özellikle 2 yarışmacı ise oldukça merak edilecek. 

O Ses Türkiye Bu Akşam Sahne alan Soraya Macit’i kendi takımlarına almak için Jüri üyelerinin almak için uzun süre çaba göstereceği Soraya Macit  hakkında detaylı bilgileri vip dizi izle farkı ile haberin devamında bulabilirsiniz. 

Bu sene Jüri koltuğunda Ebru GÜNDEŞ tek başına bayanları temsil ederken rakipleri ise oldukça tecrübeli Murat, Beyaz ve bu sene katılan Oğuzhan Koç bulunuyor. 

O Ses Soraya Macit Kimdir? 

18 Yaşında olan yarışmacı Malezyalı. 9 Senedir Türkiye’de yaşıyor. Yarışmaya Bursa’dan katılan yarışmacının Babası Sivas’lı. Bursa Zeki Müren Güzel Sanatlar Lisesi Mezunu 1 Sene önce Epilepsi hastası olduğunu öğrenmiş. anne ve Babası Üniversite okurken tanışmış.

O Ses Türkiye Yarışmasında gösterdiği performans ile herkesi kendisine kayran bırakan Soraya Macit Epilepsi Hastalığı olduğunu ve Beyninin Sol tarafında rahatsızlığı bulunduğunu söyleyen yarışmacı sesi ile herkesi büyüledi. 

Yabancı Bir Şarkı ile katılan Soraya tüm jürileri döndürdü. Sena Şener’in seslendirdiği Düşmüşüm Ben Bir Kuyuya isimli şarkıyı da Türkçe olarak istek üzerine seslendirdi. 

İnstagram hesabına https://www.instagram.com/sorayanx/ adresinden ulaşabilirsiniz. Türkçe ve İngilizce Bilmektedir. 

Yükseklik:171 cm 

Beden 36 / 

Tercih edilen beden 40!

 Ayakkabı:39

‘Müzik Benim İçin Özgürlüktür” Sözleri ile sahne alan Soraya Macit Siyah kıyafetleri  ve siyah şapkası olan yarışmacıya jüri üyeleri kendi takımlarına almak için oldukça dil döktüler. 

Tekrar şarkıyı söylemesi için özellikle Ebru Gündeş slogan atarken diğer jürilerde sese bayıldıklarını ifade ettiler. 

Soraya Macit Kimdir?
O Ses Türkiye Soraya Macit

Epilepsi hastalığı halkımız arasında sara hastalığı olarak da tanımlanmaktadır. Kronik  ve uzun süreli bir hastalık olan Epilepsi beyinde bulunan nöronlarda ani ve kontrolsüz boşalmalara sebep olur. Bunun sonucunda da epilepsi hastalarında istemsiz bir şekilde kasılmalar, duyusal değişiklikler ve bilinç değişiklikleri meydana gelmektedir.

Epilepsi Hastalığı  nöbetler sırasında  olan bir hastalık olması sebebi ile Nöbet geçirilen zaman dışındaki anlarda hastalar sağlıklıdır. Hayatı boyuncu bir defa nöbet geçiren birisi epilepsi hastası olarak kabul edilmez.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler