Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kimdir? Elif Karaca Kıyafetleri Marka ve Modelleri

Sana Söz Dizisi Elif Karaca
Sana Söz Dizisi Elif Karaca 

Sana Söz Dizisi Elif Karaca karakterini canlandıran Nehir Erdoğan’ın kariyeri ve Sana Söz Dizisinde Giydiği Kıyafet ve Elbiselerin Marka Model ve Fiyatları hakkında detayları haberin devamında bulabilirsiniz. 

Star televizyonlarında yeni sezon dizilerinden olan Sana Söz Dizisinde Televizyon Sunucusu Elif Karaca karakterini canlandıran Nehir Erdoğan sunuculuk yaptığı için hemen her bölüm şık kıyafetler ve elbiseler giyecektir. Dizide diğer yanda ise Cinayet Büroda görev yapan bir komiseri canlandıran  Erkan Petekkaya yer alıyor.

Sana Söz Elif Karaca Kıyafetleri 

Nehir Erdoğan’ın canlandıracağı Sunucu Elif Karaca karakterinin dizide giyeceği kıyafetler ve elbiseler, ayakkabılar, takılar ve diğer aksesuarlarının marka model ve fiyatlarına sitemizden ulaşabilirsiniz. Elif Karaca’nın Sana Söz Dizisi ilk bölümde giydiği Kırmızı V Yaka elbisesinin altına giydiği beyaz renkli pantolon ve beyaz renkli ayakkabıların uyumu oldukça güzel bir kombindi. 
Elif Karaca’nın  Cinayet Büro Amirliğinde Erkan Petekkaya il karşılaştığı sahnede giydiği beyaz gömleği ve uzun pardüsesi de merak konusu oldu. 
Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kıyafetleri
Sana Söz Dizisi Elif Karaca Kıyafetleri 

Sana Söz Elif Karaca Kimdir?

Dizide Elif Karaca rolünü canlandıran Nehir Erdoğan 16 Haziran 1980 yılında İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini lise sonrasında İşletme Üzerine Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamlamıştır. Bu üniversitede Radyo Televizyon ve Sinema Bölümünü daha sonra okumuştur. 
Daha fazla mesaj
Nil Erdoğan Dizi kariyerine Koçum Benim isimli dizi ile başlamıştır. Yabancı Damat, Tatlı Bela gibi dizilerde rol almıştır. Son olarak Benim Adım Melek isimli dizide rol alan oyuncu şimdilerde Sana Söz Dizisi Kadın Başrol oyuncusu olarak Elif Karaca rolünü canlandırmaktadır. Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
2003 Koçum Benim Pelin Yardımcı Karakter
2003 Estağfurullah Yokuşu Gümüş Başrol
2004 – 2007 Yabancı Damat Nazlı Baklavacıoğlu Başrol
2007 – 2008 Tatlı Bela Fadime Fadime Başrol
2008 Ay Işığı – Avukatlar Başak Aydost Başrol
2009 – 2010 Aşk Bir Hayal Asmin Başrol
2012 Son Aylin Karan Başrol
2014 Reaksiyon Duygu Başrol
2017 Fi Nilay Yardımcı Karakter
2018-2019 İkizler Memo-Can Melek Caneri Başrol
2019-2021 Benim Adım Melek Melek Karadağ Başrol
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler