Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Teşkilat Dizisi Köroğlu Kimdir? Gerçek Adı

Teşkilat Dizisi Köroğlu Kimdir? Gerçek Adı
Teşkilat Dizisi Köroğlu Kimdir? Gerçek Adı 

Teşkilat Dizisi son bölümde diziye dahil olan Köroğlu karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.
Teşkilat Dizisi Köroğlu karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Mustafa Açılan Mustafa Açılan Kimdir 22 Şubat 1987 doğumludur. Akademi 35 Buçuk Sanat Okulun da oyunculuk eğitimleri almıştır. Teşkilat Dizisi Köroğlu devlet için  çalışan bir muhbir rolü ile dizide yer alacaktır. 
Teşkilat Dizisi Köroğlu karakteri senaryo gereği “14 yaşına kadar yetimhanede büyümüştür. ve daha sonra oradan kaçıp suç dünyası ile tanışmış birisidir. Bir çok defa cezaevine girip çıkmıştır. 
Şimdilerde Teşkilat Dizisinde Köroğlu karakterini canlandıran Mustafa Açılan dizi kariyerine Kanıt dizisi ile başlamıştır. Bir Zamanlar Çukurova, Akıncı ve Çocuk isimli dizilerde rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
Daha fazla mesaj
2021 / Teşkilat 
2021 / Akıncı 
2020 / Maria İle Mustafa 
2019 / Çocuk
2018 / Bir Zamanlar Çukurova 
2018 / Babamın Günahları
2016 / Kanıt Ateş Üstünde 
Teşkilat Dizisi Köroğlu karakteri ve bu karakteri canlandıran oyuncu hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Teşkilat Dizisi Yıldırım’ın Kızı Roza hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler