Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe

Üç Kuruş Komiser Efe Kimdir?
Üç Kuruş Dizisi Efe Komiser
Üç Kuruş Dizisinde Organize Büroda görev yapan Efe Komiser karakterini canlandıran oyuncu hakıknda detaylara vipdi izle farkıyla haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Show tv ekranlarında yeni sezonda Pazartesi akşamları ekranlara gelecek olan Üç Kuruş Dizisi oyuncuları ve karakterleri yavaş yavaş netleşmeye başladı. Bu oyunculardan biriside Komiser Efe karakterini canlandıran Ekin KOÇ oldu.

Üç Kuruş Komiser Efe Kimdir? 

Dizide Efe Komiser Organize Büro’nun en gözde komiserlerinden birisidir. Gözü oldukça kara olan Efe Komiser aynı zamanda kuralları da çok fazla takmayan birisidir.  Efe Komiser ile Çıngıraklı Mahallesinin mafya lideri Kartal arasında büyük bir çekişme izleyecek olan dizi severler bu ikiliyi sık sık karşı karşıya görecekler . 
Üç Kuruş Efe Komiser ile Kartal bir cinayet vakasında karşı karşıya gelecekler ve hiç umulmadık bir isime ulaşacaklardır. 

Ekin Koç Kimdir ?

Üç Kuruş Dizisi Efe Komiseri canlandıran Ekin KOÇ  21 Haziran 1992 yılında Antalya ilinde dünyaya gelmiştir. 180 boyunda ve 73 kilo ağırlığında olan ekin Koç Muhteşem Yüzyıl isimli dizide 1. Ahmet rolünü canlandırmıştı. 
Daha fazla mesaj

Hamilelerin Kullanabileceği Güneş Kremleri Nelerdir ?

Konuşanlar’da gülmeler efekt mi? Tiktok fenomeni…

Annesinin ismi Şefika Koç babasının ismi ise Vehbi Koç’tur. İki kardeş olan oyuncunun 5 yaş küçük bir kardeşi vardır. Kardeşinin isme Yetkin’dir. 
Şimdilerde  Üç Kuruş Dizisi Efe rolünü canlanıdran oyuncu son alarak Trt ekranlarında yayınlanan  Uyanış Dizisi Sencer rolü ile ekranlara gelmişti. 
Başarılı oyuncu İşletme bölümünü Bilgi Üniversitesinde İstanbul ilinde tamamlamıştır. 2016 yılında düzenlenen 21. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri töreninde Ayhan Işık Özel Ödülünü Senden Bana Kalan filminde canlandırdığı Özgür karakteri ile kazanmıştır. 
Uyanış Dizisi Sencer karakterine hayat veren Ekin KOÇ Sana Bir Sır Vereceğim isimli dizi ile kariyerine 2013 yılında başlamıştır. Bu dizide Kıvanç karakteri ile ekranlara gelen oyuncu 2014 yılında Benim adım Gültepe isimli dizide oynadı. 
Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe
Üç Kuruş Organize Büro Komiseri Efe
2015 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinin yanı sıra Senden Bana Kalan ve Ali ile Nino isimli sinema filmlerinde yer aldı. 2017 yılında yayınlanan internet dizisi 7 Yüz de Kaan karakteri ile ekranlara gelen oyuncu 2018 yılında Bizim İçin Şampiyon isimli dizide Halis Karataş rolünü canlandırdı. Hayat Sırları dizisinde Burak Bozkır Dizisinde Nuri karakterlerini canlandırmıştır. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler