Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Komiser Hazal Kimdir? Tuğçe Yolcu

Üş Kuruş Komiser Hazal Kimdir?
Üş Kuruş Komiser Hazal 

Üç Kuruş Dizisi Hazal karakterini canlandıran Tuğçe Yolcu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. İlk bölümü ile yarın akşam Show tv ekranlarında yayınlanacak olan Üç Kuruş Dizisi oyuncu kadrosu netleşti. 

Üç Kuruş Dizisi Hazal Kimdir?

Dizide Komiser Hazal karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Tuğçe YOLCU’dur. Cinayet Büro Amirliğinde Komiser Yardımcısı olarak görev yapmaktadır. İşinde ve özel yaşamında son derece ciddi birisi olmasının yanı sıra oldukça çalışkandır. Bir Zamanlar Üç Kuruş Batı karakterinin hoşlandığı birisi olan Komiser Hazal rolünü Tuğçe Yolcu oynamaktadır.
Daha fazla mesaj
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisinde Komiser Hazal rolü ile ekranlara gelen Tuğçe Yolcu Hatay’da (Antakya) 21 Ağustos 1993 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Tiyatro üzerine İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarında tamamlamıştır. 2014 yılında Tesir isimli tiyatro oyununda Yönetmen yardımcılığı yapan Tuğçe Yolcu iki yıl sonra 2016 yılında Yuva ve 2018 yılında Senaryo isimli tiyatro oyunlarında sahne almıştır. 
Kamera karşısına ilk olarak Başka Mevzu isimli sinema filmi ile çıkan Tuğçe Yolcu 2020 yılında Çatlak filminde oynamıştır. Dizi kariyerine ise Arous Beirut dizisi ile başlamış ve Üç Kuruş Dizisi ile kariyerine devam etmektedir. Çatlak isimli sinema filmi ile En İyi Kadın Oyuncu ödülüne 57. Antalya Altın Portakal Film Festivalinde layık görülmüştür. Oyuncunun instagram adresi https://www.instagram.com/tugceyolcu/?hl=tr dir.
Tv:
-Bodies and views- Syria 2014
-Big House – Yabancı Dizi 2016 -Dubai
-Small Sky – Yabancı Dizi 2017 -İran
 
Tiyatro:
-Yuva – SBR Theatre
-Tesir – Yönetmen Yardımcılığı – SBR Theatre
-Annemin Cinayet Listesi – Asistanlık – SBR Theatre
-Katar İnternational Theatre
Üç Kuruş Dizisi Hazal karakterini canlandıran Tuğçe Yolcu hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 👀👋👋Üç Kuruş Dizisi Seco hakkında detaylara bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 5]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler