Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Mirsad Kimdir? Gerçek Adı

Üç Kuruş Dizisi Mirsad Kimdir?
Üç Kuruş Dizisi Mirsad 

Üç Kuruş Dizisi Mirsad Karakterini canlandıran Erkan Üçüncü hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Show tv ekranlarında yeni sezonda kısa bir süre sonra Pazartesi akşamları yayınlanacak olan Üç Kuruş Dizisi oyuncu kadrosu netleşirken dizide rol alan Mirsad karakteri ise dizi hayranlarının merak ettiği oyunculardan birisi oldu. 

Üç Kuruş Mirsad Gerçek Adı 

Üç Kuruş Dizisi Mirsad Karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Erkan Üçüncü’dür.

Dizide rol alan Erkan Üçüncü oyunculuğun yanı sıra tiyatro kökenli oyuncularımızdan birisidir. 1962 yılında dünyaya gelen oyuncu daha önceleri Ferhan Şensoy’un oynadığı reklam filmlerinde rol almıştır. Reklam filmlerinin yanı sıra Pardon filminde konuk oyuncu olarak kısa bir rol almıştır. 

Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi Mirsad rolünü oynayacak olan oyuncu Erkan Üçüncü  Mutlu Ol Yeter, Keşanlı Ali Destanı, Yabancı Damat, Yeter Anne, Boş Gezen ve Kalfası, Analı Oğullu , Varsayalım İsmail, Dikkat Bebek Var ve Ruhsar isimli dizilerde rol almıştır. vardır. 

Erkan Üçüncü dizilerin yanı sıra sinema filmlerinde de yer almış isimlerdendir. Arif 216 filminde Toros Hayri karakteri ile beyaz perdede yer alan oyuncu, Taken 2, Memlekette Demokrasi Var, Pardon ve Kutsal Damacana isimli filmlerde rol almıştır. 

Üç Kuruş Dizisi Mirsad hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Üç Kuruş Dizisi Leyla hakkında detaylar için bu bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler