Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kimdir?

Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif Kimdir?
Yalancılar ve Mumları Dizisi Elif 

Yalancılar ve Mumları dizisinde Ceren Moray’ın canlandıracağı (Elif) karakteri hakıknda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

İlk bölümü ile Fox ekranlarında 30 Eylül Perşembe akyamı izleyenler ile buluşacak olan dizide oyuncu kadrosu yavaş yavaş netlik kazanıyor. 

Bir önceki yazımızda sizlere 👉Yalancılar ve Mumları Meliha hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda ise dizide rol alacak olan Ceren moray ve canlandıracağı karakter hakkında bilgiler vereceğiz.

Yalancılar ve Mumları Elif Kimdir? 

Dizide Elif karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ceren Moray Diyarbakır ilinde 5 Haziran 1985 tarihinde dünyaya gelmiştir. Anne tarafı Kastamonulu olan oyuncunun babası ise Diyarbakırlıdır. İstanbul ilinde yaşayan oyuncu  Pera Güzel Sanatlar Bölümünde eğitimleri sonrasında Tiyatro üzerine Haliç Üniversitesinde eğitimleri tamamladı. 

Şimdilerde Yalancılar ve Mumları dizisinde Elif rolünü canlandırmaya hazırlanan oyuncu dizi kariyerine 2003 yılında Serseri Aşıklar isimli dizi ile başlamıştır. 

2005 yılında Nefes Nefese dizisi sonrasında Doktorlar ve Kavak Yelleri dizilerinde ikişer sezon rol almıştır. Canlandırdığı Avlu dizisindeki Azra karakteri ile hemen herkes trafından tanınan başarılı oyuncu Son olarak dijital platform Excen de Olağan Şüpheliler dizisinde  oynamıştır. 

Yalancılar ve Mumları Elif Kıyafetleri

Dizide gösterdiği performans kadar giydiği kıyafetler ve elbiseler ile de adından sıkça söz ettirmesi beklenen Ceren Moray’ın canlandırdığı Elif’in son bölümde giydiği elbiseler, kazaklar, etekler, takımlar, hırkalar ve kullandığı çanta ve aksesuarlar takılarının marka model ve fiyatları hakında yorum alanından sorularınızı sorabilirsiniz. 

Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
Serseri Aşıklar
Dayı
Nefes Nefese
Doktorlar
Kavak Yelleri
İşler Güçler
O Hayat Benim
Avlu
Öğretmen
Olağan Şüpheliler
Yalancı ve Mumları
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler