Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kimdir? Gerçek Adı

Yalnız Kurt Doğan Gerçek Adı
Yalnız Kurt Dizisi Doğan Kimdir? Gerçek Adı 

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Sakınma karakterini canlandıracak olan Murat Han hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
 
Atv ekranlarında yayınlanması beklenen  Yalnız Kurt dizisi oyuncuları ve dizinin detayları hakkında yavaş yavaş bilgiler magazin haberlerine düşmeye başladı.  Osman Sınav tarafından yapılacak olan dizide Damla Colbay’ın Sare karakteri ile dizide yer alacağı, ayrıca diziye Kürşat Alnıaçık,ve Murat Han dahil olduğu Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberi ile duyuruldu. Yalnız Kurt Dizisi yönetmenliğini M. Çağatay Tosun yapacak. Senaryoda ise  Murat Koca ve Alper Erze ikilisi yer alıyor. 

Yalnız Kurt Doğan Kimdir?

Yalnız Kurt Dizisi Doğan Sakınma karakterini canlandıran Murat Han Başkent Ankara’da 1 Mayıs 1975 yılında dünyaya gelmiştir. Asıl memleketi Erzincan olan oyuncu Eğitimlerini Tiyatro üzerine  Ankara Bilkent Üniversitesinde tamamlamıştır. Okul sonrası eğitimlerine ABD’de devam etmiştir. 
Şimdilerde Yalnız Kurt Dizisi Doğan Sakınma karakterini canlandıran Murat Han kameralar karşısına ilk olarak Mutluluk isimli sinema filmi ile geçmiştir. Vazgeç Gönlüm isimli dizide 2007-2008 yıllarında rol alan oyuncu aynı yıl Vicdan isimli sinema filminde oynamıştır. Son olarak Savaşçı isimli dizide rol alan başarılı oyuncu 2020 yılında Akif isimli sinema filminde oynamıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer dizi ve filmler ise şunlardır.
 
2007 – Mutluluk (sinema)
2007 – 2008 – Vazgeç Gönlüm (TV Dizisi)
2008 – Vicdan (sinema)
2009 – 2010 – Ömre Bedel (TV Dizisi)
Daha fazla mesaj
2009 – Hesaplaşma (TV Dizisi)
2010 – Kardelen (sinema)
2011 – Sensiz Olmaz (TV Dizisi)
2011 – Karadedeler Olayı (sinema)
2012 – Eve Düşen Yıldırım (TV Dizisi)
2012 – Beyond the Trophy (sinema)
2013 – Sana Bir Sır Vereceğim (TV Dizisi)
2014 – Hatasız Kul Olmaz (TV Dizisi
2017 – Evlat Kokusu TV Dizisi
2018 – Savaşçı TV Dizisi
2020 – Akif Sinema
Yalnız Kurt Dizisi Doğan hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Yalnız Kurt Dizisi Oyuncu Kadrosu hakkında detaylara bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler