Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi 5.Bölüm Vip İzle

Yargı Dizisi 5. Bölüm reklamsız Vip izlemek için detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Pazar akşamlarının sevilen Dizisi Yargı 5.Bölümü geride bıraktı. Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı Dizisinde 5. Bölümde Çınar cezaevinde bıçaklandı. 
Ceylin’i evden babası kovunca Ceylin Engin ile birlikte Avukat Yekta’nın evine giderler. Engin’in Babası karısına evin salonundaki tüm eşyaları değiştirmesini söyler. İnci ve Engin eve geldiklerinde kahve içerlerken Ceylin mutfakta Kardeşi İnci’nin yapmış olduğu kağıt gemiyi bulur. 
Avukat Yekta karısı Laçin’e sürekli susmasını söylerken diğer yandan da eski eşyaları yaktırır. Ceylin Laçin’deki garipliği fark ederken Yekta’nın üstündeki is kokusundan eşyaları yaktığını anlar. Bunları savcı Ilgaz’a anlatırken Ilgaz Savcı’da İnci’nin atkısını Engin’in kokladığını gördüğünü Ceylin’e söyler.
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Laçin ise bir katil ile aynı çatı altında yaşayamayacağını eşine söyledi. Diğer yandan Savcı Ilgaz ve Avukat Ceylin aralarında bir plan yaparak katilin kim olduğunu anlamak için bir plan kurdular. 

Yargı 6. Bölüm Fragman Vip İzle

Dizide 6. Bölüm Fragmanı yayınlandığında bu bölümde olacaktır. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler