Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?

Yargı Dizisi İnci'yi Kim Neden Öldürdü?
Yargı Dizisi İnci’yi Kim Neden Öldürdü?

Yargı Dizisi İnci’yi Kim Neden Öldürdü?

İlk Bölümü ile bu akşam ekranlara gelen Yargı Dizisinde izleyenlerin en çok merak ettiği konu Avukat Ceylin’in Kardeşi İnci’yi kimin öldürdüğü konusu oldu. 

Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?

Yargı Dizisi hayranları ilk bölümde gerçek katilin kim olduğunu merak ediyor. Savcı kardeşinin katil olmadığına inanırken avukat Ceylin bakalım kardeşinin katili olduğunu düşündüğü Çınar’ı savunmaya devam edecek mi? 
Yargı Dizisi 7. Bölüme gelindiğinde Katilin Engin olduğu ortaya çıktı. 

Yargı Dizisi Katil Engin mi? 

Yargı Dizisi Engin Kimdir
Yargı Dizisi Engin Kimdir

İncinin kayıp küpesinin Engin’in annesi tarafından babasına gösterilmesi Engin’in de katil olma ihtimalini gündeme getirdi. Engin’in babasının pis işlerler özellikle narkotik maddeler ile bağlantısı olduğu kesin. Ancak oğlu Engin ile İnci arasında nasıl bir bağlantı var. Küpe’nin Engin’in annesinde ne işi var.  
Deliller: 
1-İnci’nin Kayıp Küpesini Babası Sakladı.
2-Eşyalar Yakıldı ve Değiştirildi.
3-Yekta Tüm Avukatları Bu İşe Yönlendirdi.
4-Annesi Vicdan Azabı Çekiyor.
5-Engin Tuzağa Düşerek Para Çantasını Getirdi
6-engin İnci’nin atkısını kokladı.
Peki Ya Engin Kafasına Vurunca Yaralandıysa ve Babası Yekta Yaralı İnci’yi Öldürdüyse ????

Katil Engin’in Babası Yekta mı ?

Katil Engin'in Babası Yekta mı ?
Katil Engin’in Babası Yekta mı ?


Avukat Yekta’nın narkotik madde satıcıları ile bağlantısı olduğu kesinleşirken Küpenin hanımında olması onunda şüpheliler listesinde yer almasına sebep. Narkotik madde satıcısı Serdar’ın da avukatlığını yapan Yekta muhtemelen İnci ve Çınar’ı da yakınen tanıyor. 

Katil Engin’in Babası Yekta mı 

Avukat Yekta’nın narkotik madde satıcıları ile bağlantısı olduğu kesinleşirken Küpenin hanımında olması onunda şüpheliler listesinde yer almasına sebep. Narkotik madde satıcısı Serdar’ın da avukatlığını yapan Yekta muhtemelen İnci ve Çınar’ı da yakınen tanıyor. 

Yargı Dizisi Katil Balıkçı mı? Balıkçı Kim 


 Dizide birinci bölümün başlarında polisler olay yerinde güvenlik tedbiri alırken motor ile olay yerinden ayrılan kişi katil olabilir mi? Her Katil olay yerine gelirmiş deyimi doğru mu? Acaba
Güncelleme : Dizinin ikinci bölümünde bu kişinin balıkçı olduğu ve daha önce İnci’ye sarkıntılık yaptığı ortaya çıkmıştır. 
Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim?
Yargı Dizisi Gerçek Katil Kim? 
Tahmin 2Yargı Dizisi Ceylin’in Eniştesi mi Acaba….Eniştenin Boynundaki Çizikler onu şüpheli yapar mı? Yine İkinci Bölümde İnci’nin ölümünün basına sızdığını kızından öğrendiğinde yüzü asıldı. 
Yargı Dizisi Ceylin'in Eniştesi mi A
Yargı Dizisi Katil  Ceylin’in Eniştesi mi A
Tahmin 3- Yargı Dizisi  Serdar (Çınar’ın telefon ile eldivenden ve gece yarısını getireceğinden bahsettiği arkadaşı)  Aynı Zamanda nezarette Serdar’ın yan tarafından yatan kişi. Aynı gece birliktelermiş. Serdar nezarette Çınar’a küçük kardeşini düşünmesini ve susmasını ister. Çınar ise biraz o geceden bahsetmek istediğini söyler. Ancak Serdar kesinlikle susmasını söyler. 
Tahmin 4Çınar’da şüpheliler arasında yer alıyor.
Yargı Dizisi Gerçek Katil Çınar mı?
Yargı Dizisi Gerçek Katil Çınar mı?

Tahmin 5- İncinin Arkadaşı Yargı Dizisi Merve olabilir mi? Ölmeden önceki gece birlikte ders çalışacaklardı. 
Güncelleme: Merve’nin İncinin diğer telefonundan onun adına mesaj attığı ortaya çıkmıştır.
Tahmin 6- İncinin yaşı büyük sevgilisi de katil olabilir. Bu kişi Çınar’ın Babası mı yoksa bir başkası mı şimdilik bu konuda muamma. Yargı Dizisi Ozan ve Nurcan ikilisinin İnci’nin vücudundan çıkan Dna örnekleri ile uyumlu olması onları da şüpheli listesine dahil ediyor. Yargı Dizisi Ozan İnci’nin Öğrenim Gördüğü Mimarlık Fakültesinde hoca. 
Tahmin 7– Çınar’ın Babası da katil adayları arasında yer alıyor. Morgda İnci’den Özür Dilemesinin sebebi izleyenleri şaşırttı. Ayrıca İnci’nin herkesten sakladığı okulun garajındaki arabasında İnci ve Çınar’ın Babasının Resminin çıkması ise adeta kafaları karıştırdı. Babası ise İnci’yi hatırladığını ona dernek den burs verdiklerini söyler. Babası İnci hakkında yalan söylemektedir. Ayrıca İnci’lerin oturduğu evin 4 yıldır kirasının yarısını Çınar’ın babası veriyormuş.
Katil Emniyet Amiri Metin mi
Katil Emniyet Amiri Metin mi
Tahmin 8– İnci’nin Kuzeni de 2. bölümde İnci’nin basına yansıyan ölüm haberini babasına gösterirken sanki bir şeyler saklıyor gibiydi. 
Tahmin 10- İnci’nin Babasını Son Bölümde Sorgu odasında Savcı Pars’ın sorgulaması onu da şüpheliler arasına alıyor. 
Katilin Kim Olduğu Hakkında Yorumları 👇aşağıda👇Bekliyoruz….

Yargı Dizisi Çınar Ne Saklıyor?

Çınar’ın bir şeyler sakladığı kesin. Sakladığı konunun uyuşturucu ile ilgisi olabilir. Nezarette bulunduğu sırada gelen yemek içindeki susmaya devam et notu ise Çınar’ın Bir Şeyler Sakladığını doğrulamaktadır. Acaba yemeğin içindeki notu babası mı gönderdi? Çınar ve Babası bir şeyler mi saklıyor? 

Yargı 1. Bölüm Özet ve Analiz

Dizinin birinci bölümünde Emniyet Amiri bir babanın oğlu olan ve abisi de başarılı bir savcı olan Çınar’ın bir cinayet olayının baş şüphelisi olması ile başladı. Kağıt toplayıcısı bir genç sabah vakti çöpte bir bavul içinde ceset bulur. Çöplerin arasında cesedin yanında Cinayet Büroda görevli Çınar’ın babasının kredi kartı bulunur.

Böylelikle olayın baş şüphelisi babasının kredi kartını alan Çınar olur. Dosya Savcı Ilgaz’ın eski nişanlısı Neva’nın abisi Savcı Pars‘a verilir. Soruşturmayı derinleştiren Savcı Pars arama yaptırır. Çınar’ın arabasında kanlı hırka bulunur. 

Babası savcı Ilgaz’a iyi bir avukat tutmasını söyler. Savcı Ilgaz’da araları iyi olmasa da iyi bir avukat olduğunu düşündüğü Avukat Ceylin’e Çınar’ın avukatı olmasını teklif eder.

Avukat Ceylin gözü kara ve müvekkili için delil karartan gerçekleri saklayan birisidir. Ancak her konuda Çınar’ın babası ve abisi ona engel olur ve sadece doğruları söylemesini isterler. 

Nihayet Yargı Dizisi 1. Bölüm sonunda Ölen Kişinin Avukat Ceylin’in kardeşi İnci olduğu anlaşılır. İnci kahrolurken dizi adeta bilinmeyenler ile sona erer.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
6 Yorumlar
 1. Adsız diyor

  Tebrikler İlk Bölümdeki Olağan Şüphelileri Tespit Etmişsiniz. Enişte ve Motorlu Adam Şüpheli Olabilir..

 2. Adsız diyor

  Enişte Şüpheli Sanki Özellikle Karısının elini tutmadı araları bozuk imajı vermek için oysa karısı ile kavga etse karısı onun elini tutmaya çalışmazdı.

 3. Adsız diyor

  Katil emniyet amiri baba.

 4. S. Tunç diyor

  Ceylin nezarette iken yanına gelen arkadaşı İnciyi aradı telefonu arkadaşı Merve açtı ve sonra bir fotoğraf geldi. Ya katil bir bayan ya da katil Ceylinin arkadaşı. Öte yandan doğum günü hediyesi olarak videoyu izleyen ceylin teşekkür için mesaj atıyor aslında olması gereken mesaj yerine konuşmak olmaz mıydı? Bu da biraz saçma olmuş sanki.

  1. VipDizi diyor

   Yargı Dizisinde Herkes Katil Olabilir? Şimdilik Muamma

 5. Unknown diyor

  Bence katil incinin yashli sevgilisinin karisi,yani onun yashli sevgilizi ozan hoca,karisi da Nurcan

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler