Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Çınar Ölecek mi? Diziden Ayrılacak mı? Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Yargı Çınar Ölecek mi?
Yargı Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Yargı Dizisi 5. Bölüm son fragmanında Çınar karakterini  Kimin Bıçakladığı ve Çınar’ın Diziden ayrılıp ayrılmayacağı hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. Dizide Katilin kim olduğunu öğrenmeye artık bir kaç gün kalmışken 5. bölümde bir çok taşın yerine oturacağı tahmin ediliyoruz.

Yargı Dizisi Çınar Ölecek mi?

İnci’nin birinci derece katil şüphelisi olduğu için savcı Pars tarafından tutuklu yargılanmak için mahkemeye sevk edilen ve sonrasında tutuklanarak cezaevine gönderilen Çınar 5. bölümde bıçaklanarak hastaneye kaldırılıyor. 
Çınar’ın bıçaklanmasının İnci’nin katili ile bir alakası olup olmadığı merak edilirken diğer yandan uyuşturucu şebekesi tarafından bıçaklanmış olma ihtimali de bulunuyor. Net olmamakla birlikte Çınar’ın ölerek diziden ayrılabileceği tahminlerini şuraya bırakalım. Tabi bu sadece bizim kendi tahminimiz.

Çınar’ı Kim Bıçakladı ?

Çınar’ı cezaevinde bıçaklayan kişi ya uyuşturucu şebekesinden birisisi yada İnci’nin katili bağlantısı olan şahıstır. Bunların ikisi de olabilir.. Çınar’ın katilini canlandıran oyuncu hakkında bilgileri bu bölümde güncelleyeceğiz.

Yargı Çınar Diziden Ayrılacak mı?

Çınar’ın diziden ayrılacağı yönünde yukarda bir tahmin yaptık. Diziden ayrılan karakterler genelde ya senaryo gereği ya ölürler yada başka şehir veya ülkeye giderler. Çınar’ın diziden ayrılması da kuvvetli ihtimal. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler