Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Destan Dizisi Kaya Tegin Kimdir?

Destan Dizisi Kaya Tegin Gerçek Adı
Destan Dizisi Kaya Tegin Kimdir?

Destan Dizisi Batuga’nın abisi Kaya Tegin rolü ile dizide yer alan Burak Berkay Akgül hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Çok yakında atv ekranlarında izleyenler ile buluşacak olan Destan Dizisi Karakterleri ve Oyuncuları ile ilgili bilgiler vermeye devam ediyoruz. Destan Dizisi Tutkun karakteri hakkında bir önceki makalemizde bilgiler vermiştik. Bu makalemizde sizlere Burak Berkay Akgül’ün hayat vereceği Kaya Tegin hakkında bilgiler vereceğiz. 

Destan Kaya Tegin Gerçek Adı?

Destan Dizisi Batuga’nın abisi Kaya Tegin’in babası Alpagu Han annesi ise Ulu Ece’dir. Kaya Tegin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Burak Berkay Akgül İstanbul ilinde 1997 yılında dünyaya gelmiştir.  Reklam ve dizi filmlerde rol alan oyuncu eğitimlerini Jeoloji Mühendisliği alanında İstanbul Üniversitesinde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine eğitimlerini Akademi 35,5 Sanat Evinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Destan Dizisi Tegin karakter, ile ekranlara gelmeye hazırlanan Burak Berkay Akgül Aytaç Sucuk ve Casper Bilgisayar isimli firmalara ait reklam filmlerinde rol almıştır. Dizi kariyerine Maria ile Mustafa dizisinde Rüzgâr karakterini canlandırmıştır. Kırmızı Kamyon dizisinde de rol almıştır. 

Destan Dizisi Kaya Tegin hakkında verdiğimiz bilgilerin burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter hakkında yorum alanından düşüncelerinizi bekliyoruz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler