Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Destan Dizisi Sırma Kimdir? Yaman’ın Nilanlısı

Destan Dizisi Sırma
Destan Dizisi Sırma 

Atv ekranlarının yeni sezon dizisi Destan oyuncu kadrosunda yer alan Buse Meral’in canlandırdığı Sırma hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Destan Dizisi Yaman’ın Nişanlısı Sırma,  Akkız’ın en yakın arkadaşı ve can dostudur. Tam bir dağlı olan Sırma sadık ve güler yüzlü aynı zamanda yürekli bir savaşçıdır. Yaman’ın nişanlısıdır. 

Destan Sırma Gerçek Adı ?

Destan Dizisi Sırma karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Buse Meral İstanbul ilinde  25 Temmuz 1999 yılında dünyaya gelmiştir. Tiyatro üzerine eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır.  Buse Meral Aslan Burcu olup  1.67 metre boyunda ve  51 kilo ağırlığındadır. 

Şimdilerde Destan Dizisi Sırma karakterine hayat veren Buse Meral Dizi kariyerine Ege’nin Hamsisi isimli dizi ile başlamış ve bu dizide Derya rolünü canlandırmıştır. 2018 yılında Serenay rolü ile Tek Yürek isimli dizide rol almıştır. Elimi Bırakma dizisi sonrasında son olrak tarihi dizi Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde oynamıştır. 

2020 – Uyanış: Büyük Selçuklu 

2019 – Elimi Bırakma 

2018 – Tek Yürek 


2018 – Ege’nin Hamsisi 

Destan Dizisi Yaman’ın Nişanlısı Sırma karakterini canlandıran Buse Meral hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Destan Dizisi Temur Tegin Hakkında bilgiler için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler