Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Destan Dizisi Tutkun Kimdir? Gerçek Adı

Destan Dizisinde Tutkun rolü ile ekranlara gelecek olan Elif Doğan Hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Destan Dizisi Tutkun Gerçek Adı
Destan Dizisi Tutkun Kimdir? Gerçek Adı  
Atv ekranlarında kısa bir süre sonra yayımlanması beklenen Destan Dizisi oyuncu kadrosu ve karakterleri belli olmaya başladı. Daha önceki yazılarımızda Destan Dizisi Çolpan Hatun hakkında bilgiler vermiştik. Bu yazımızda sizlere dizide rol alan Elif Doğan ve canlandırdığı Tutkun Hatun rolü ile ilgili bilgiler vereceğiz. 

Destan Dizisi Tutkun Hatun Dağ Hanlığında yetiştirilmiş birisidir. Gök Hanlığını yıkmak amacı ile savaşçı bir kadın olarak yetiştirilmiştir. Tam bir Dağlı olan Tutkun oldukça hırslı ve kararlı birisidir.

Destan Tutkun Hatun Gerçek Adı?

Destan Dizisi Tutkun Hatun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Elif Doğan İstanbul ilinde 6 Eylül 1994 yılında dünyaya gelmiştir.  Eğitimlerini İngilizce Öğretmenliği Bölümünde tamamlamıştır. 
Dizi kariyerine Aşk Laftan Anlamaz isimli dizi ile başlayan oyuncu daha sonra Kayıp İnci isimli dizide rol almıştır.
Zeynep karakteri ile Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide rol almıştır. Çukur dizisinde Meliha karakterinin gençliğini canlandırmıştır. 2018 yılında Darısı Başımıza isimli dizide rol aldıktan sonra Zengin ve Yoksul isimli dizilerde oynamıştır. Son olarak Gençliğim Eyvah isimli dizide yer almıştır. 
Şimdilerde Destan Dizisi Tutkun karakteri ile dizide yer alan Elif Doğan’ın rol aldığı sinema filmi ise 
Aşk Tesadüfleri Sever isimli filmdir. Oyunculuğun yanı sıra filmlerde seslendirmede yapmaktadır. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler