Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan Kimdir?
Üç Kuruş  Seri Katil İrfan Kimdir?

Üç Kuruş Dizisi Seri Katil İrfan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı, yaşı, sevgilisi ve kariyeri hakkımda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Ay Yapım İmzalı dizi Show tv ekranlarında yeni sezonda izleyenler ile buluşmaya hazırlanırken dizide rol alan karakterlerde belli olmaya başladı. Seri Katil rolünü canlandıracak ola oyucu ise dizide en çok merak edilen karakter olacak. 
Üç Kuruş Dizisi İrfan’ın işlediği bir cinayet sonrasında öldürdüğü kişinin üzerine üç kuruş atması ile başlayacağı konuşuluyor. Üç Kuru Dizisi ilk bölümde yanlışlıkla aracı ile köpeğe çarpan birisini öldürdü. Arabasında sürekli olarak Neşet Ertaş Türküsü dinlemektedir. Ayrıca saz çalmakta ve türkü söylemektedir. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Üç Kuruş Dizisi İrfan Kimdir?

Dizide İrfan karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Diren Polatoğulları 12 Şubat 1980 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Kova Burcu olan oyuncu Eğitimlerini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tamamlamıştır. Tiyatro ve dizi film oyuncusudur. 
Şimdilerde Üç Kuruş Dizisi İrfan rolü ile ekranlara gelemeye hazırlanan Diren Polatoğulları dizi kariyerine ilk olarak uzun soluklu dizi Kurtlar Vadisi ile başlamıştır. Üç Kuruş Bahar Kimdir? Tıkla Öğren
Karadayı dizisinde İbrahim rolünü iki sezon boyunca canlandırmıştır. Arıza Dizisinde Numan karakterine hayat veren oyuncu Son Olarak Kırmızı Oda Dizisinde Hamdi Baba rolünü canlandırmıştı. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler