Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Üç Kuruş Dizisi Kartal’ın Bindiği Kırmızı Arabanın Markası ve Fiyatı

Üç Kuruş Dizisi Kartal'ın Bindiği Kırmızı Arabanın Markası ve Fiyatı
Üç Kuruş Dizisi Kartal’ın Bindiği Kırmızı Arabanın Markası ve Fiyatı 

Üç Kuruş Dizisi Kartal’ın Bindiği Kırmızı Arabanın Markası ve Fiyatı dizi hayranları tarafından oldukça merak edildi. Üç Kuruş Kartal’ın Bindiği Üstü açık kırmızı Spor araba hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Çıngıraklı Mahallesinde Yaşayan Kartal karakterinin Dizinin 2. Bölümünde Bindiği Kırmızı renkli Üstü açık spor araba oldukça küçük bir araba özeliği taşıyor. 

Dizide Kartal Nezir’e olan borcunu onun adamı olan 👉👀✋Üç Kuruş Atilla‘ya vermeye giderken kullandığı spor araba olan bu araba kendi deyimi ile çok renkli… 

Kartal’ın Bindiği araba normalde beyaz renkli BMV marka bir araçtı. Kartal spor araç olarak bu Kırmızı araç ile zaman zaman görüneceğe benziyor. 

İki Kişinin zor bindiği Kırmızı Arabanın Markası hakkında yorum 👇👇alanından tahminlerinizi bekliyoruz. 

Kartal’ın bindiği Kırmızı renkli Spor arabanın markası Triumph TR6 dır. (1968-1976) yıllarında üretilmiş bir ingiliz arabasıdır. Triumph Motor Company İlk seri CP veya CC ile başlayan komisyon numaralarına sahip Temmuz 1976’da kadar TR6 Ocak 1969 yılında tanıtılan ve üretildi 1969 ile 1976 yılları arasında. ABD pazarı için benzin enjeksiyonunu belirten CP ve karbüratörleri belirleyen CC. İlk gövdeler Eylül 1968’de Liverpool’da inşa edildi ve Aralık 1968’e kadar 1.468 ABD spesifik TR6’sı Canley’de toplandı, 51 ihracat pazarı TR6PI’si ile birlikte, İngiltere’deki ana pazar montajı Ocak 1969’un ilk birkaç gününe kadar başlamadı. PI modelinin fren beygir gücü 150 iken, ABD modeli için 104 bhp’dir. TR6, TR serisinin en çok satanıydıüretim sona erdiğinde, daha sonra TR7 tarafından aşılmış bir rekor . Üretilen 91.850 TR6’nın 83.480’i ihraç edildi; İngiltere’de sadece 8.370 adet satıldı. [4]

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
1 yorum
  1. Bursa Kostüm diyor

    Truimpt sport marka bu araç

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler