Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar Hangileri
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar yani bir başka deyişle yıllık kullanım ücreti almayan Kredi Kartlarının hangileri olduğu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
Günümüzde büyüğünden küçüğüne hemen herkesin cüzdanlarında bulunan kredi kartları bir çok avantaj sunarken yıl sonlarında müşterilerinden belli oranlarda aidatlar almaktadır. Kredi Kartı kullanıma sunan bankalar müşterilerine kart aidatları ile ilgili çeşitli seçenekler sunarken bazı bankalar puan olarak kart ücretlerini geri iade ederken bazı bankalar ise kart ücretleri almamaktadır. Aidat sız Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında aşağıda sizler için detaylı liste hazırladık. 

Yıllık Ücret Almayan Kredi Kartları Hangileri 


HSBC Concept Kart
HSBC bankasının müşterileri hizmetine sunduğu bu kart için müşterilerden yıllık kart aidatı alınmamaktadır. Concept kart, taksitli alışverişlere ve yapılan alışverişlerden Advantage  nakit puan kazanılmasına imkan verirken daha önce bahsedildiği gibi bazı sınırlamalara tabi tutulduğu için artı taksit, ödeme erteleme, nakit avans gibi kredi kartı özelliklerinin kullanımının açılması için ek talepte bulunulmasına gerek duymaktadır. Kredi kartına bu özelliklerin tanımlanması için ek ödemede bulunmak gerekecektir.

AKBANK Axess Free Kart

Akbank tarafından Free Kart adıyla sunulan bu kredi kartının yıllık kullanımı için aidat alınmamaktadır. Kredi kartı, kredi kartlarının doğası gereği alışverişlerde taksit imkanı sunmaktadır. Fakat sunduğu taksit imkanının yanında diğer kredi kartı avantajlarından faydalanılmak istenirse bu kampanyalar için başvurmak ve kampanya ücretini ödemek gerekecektir. Artı taksit fırsatı, ödeme erteleme seçeneği ya da chip para biriktirme özelliği bu kartta olmayan özellikler arasındadır ve ücretlerinin ödenmesi durumunda kartın kullanımı için tanımlanacaklardır.

Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar


Yapı Kredi Bankası World Eko Kart
Kart aidatı alınmayan kartlar içinde dikkat çekici bir kart olan World Eko Kart, kart aidatı olarak talep edilen ücreti, yıl boyunca alışverişlerle biriken puanlardan ve kart sahibi tarafından tanımlanacak olan otomatik ödeme talimatı ile kartta biriken puanlardan karşılayacaktır. Kart aidatı olarak alınan ücret, biriken puan bakiyesinden inilecektir. World Eko kart, taksitli alışverişlerde kullanılabilir ve olası nakit ihtiyacı durumunda  taksitli nakit avans seçeneği sayesinde bu ihtiyaç giderilebilir.
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Doya Doya Moda 17. Bölüm İzle Youtube | 9 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Garanti Bankası Bonus Flexi
Garanti Bankası’ nın yine bonus özelliği ile sunduğu Bonus Flexi kart, kart aidatı olmayan kredi kartları arasında yerini almıştır. Kredi kartının tasarımı, kullanıcısının hayal gücüne bırakılmış olup bu şekilde görsellik arttırılmak istenmiştir. Kredi kartı, alışverişlerde taksit imkanı sunmasınıyla birlikte taksitli ve taksitsiz nakit avans özelliği açık olarak verilmektedir. Bankanın diğer bonus kartları için olan kampanyalardan faydalanmak için bu kampanyaların karta tanımlanması ve kampanya ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir.

Yıllık Aidat Almayan Kartlar 


Odeabank Bank’ o Card
Türkiye piyasasına diğerlerine oranla daha yakın zamanda katılmış olan Odeabank’ ın sunduğu Bank’ o Card, bankanın diğer bankalarla olan rekabetinde yerini sağlama almak ve müşteri kitlesi oluşturmak alarak, kredi kartı aidatı talebinde bulunulmadan sunulan kartlar arasındadır. Bank’ o Card, taksitli alışverişlere imkan vermesinin yanında yurt içinde ve yurt dışında taksitli alışveriş imkanı sunan, nakit avans özelliği aktif halde kullanıcılarına veriken bir kredi kartıdır. Bahsedildiği gibi müşteri kitlesinin ilgisini çekebilmek adına, taksit erteleme ve diğer kredi kartı özelliklerine herhangi bir ek ücret ödemeden sahip olunabilmektedir.
Vakıf Bank Tercih Kart
Vakıf Bank, daha önceleri Şişli Kart ve Üsküdar Kart adıyla kredi kartları üretmiş ve bu kartlardan yıllık aidat alınmamıştı. BDDK’ ce yapılan yasal düzenleme sonrasında ataları olan Şişli ve Üsküdar kart gibi yıllık aidat alınmayan Tercih Kart, Vakıf Bank müşterilerinin hizmetine sunulmuştur. Vakıf Bank Tercih Kart ile yurt içi ve yurt dışında taksitli alışverişler yapılabilecek, nakit avans özelliğinden faydalanılabilecektir. Alışverişlerden gelecek world puanların birikmesi, ek taksit ve taksit erteleme gibi diğer özelliklerin kullanıma açılması için ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir.
TEB Sade Kart
TEB tarafından sade kart olarak sunulan kredi kartından yıllık kart aidatı talep edilmemektedir. Kredi kartı yalnızca yurt içi ve yurt dışına yapılacak olan peşin ödemeler için kullanılabilir durumda kullanıcılarına teslim edilmektedir ve taksitli ya da taksitsiz nakit avans kullanımına imkan vermektedir. Taksitli alışverişler için ücret ödenmesi gerekmektedir ve taksitler 3-6-9 olacak şekilde oluşturulabilir ya da bunun yerine 30- 60- 90 günlük ödeme erteleme seçeneği kullanılabilir.
Aidatsız Kredi Kartı Veren Bankalar hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler