Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kimdir? Gerçek Adı

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu Kimdir? Gerçek Adı
Annemizi Saklarken Dizisi Burcu 

Annemizi Saklarken Dizisi Burcu rolünü canlandıran Merve Sevin’in kariyeri ve (Burcu) karakterinin dizide giyeceği kıyafetler, elbiseler ile aksesuarlarının marka ve modellerine ilişkin detaylara haserin devamından uluşabilirsiniz. 

İlk bölümü ile 8 Aralık Çarşamba akşamı saat:20:00 de ekranlara gelecek olan dizinin oyuncu kadrosu yavaş yavaş netleşirken dizinin kadrosunda yer alan Merve Sevin’in canlandırdığı Burcu karakteri ise merak konusu oldu. 

Annemizi Saklarken Burcu Gerçek Adı Nedir?

Dizide Burcu karakterini canlandıran oyunucunun gerçek adı Merve Sevin 9 Ekim 1996 yılında  İzmir ilinde dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Yaşar Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nde tamamlayan oyuncu  İşte Benim Stilim isimli yarışma programında yer almıştır.  

Merve Sevin 2018 yılında Star TV ekranlarında günlük diziler arasında yer alan Adını Sen Koy dizisinde  Defne rolünü canlandırmıştır. 2020 yılında Bu Benim Masalım isimli dizide yer alan güzel oyuncu Exxen’de yayınlanan bu dizide Elit karakterini canlandırmıştır. 

Annemizi Saklarken Burcu Kıyafetleri

Dizide BUrcu rolü ile yer alan Merve Sevin’in dizinin son bölümünde giydiği kıyafet elbise kazak triko gömlek mont kaban ve kullandığı çanta giydiği ayakkabı, taktığı kolye ve küpeler ile takıları çantası ve saati gibi aksesuarların marka model ve fiyatlarına bu bölümden ulaşabilirsiniz. 

Merve Sevin Rol Aldığı Diziler 

2021- Annemizi Saklarken 

2020 – Bu Benim Masalım

2018 – Adını Sen Koy

Oyuncunun sosyal medya adresine https://www.instagram.com/mervesevin/ bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 👀👉Annemizi Saklarken Dizisi Sevil hakkında detaylar için bağlantıyıziyaret edebilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler