Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Blogger ile Sneeit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü

Blogger İle Sneeit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü nasıl yapılır konusunda detaylı bilgilere haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Öncelikle Blogger kullanıcıları yazdıkları makalelerin seo puanlarının kaç olduğunu görme konusunda Word pres kullanıcılarına göre dezavantajlılar. Peki bunun hiç kolay yolu yok mu? elbette var. Google Crome tarayıcınıza yükleyeceğiniz küçük bir uygulama ile bloggerda yazdığınız makalelerin seo puanları ile hangi alanların eksik olduklarını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. 
Kendi sitem olan vipdizi.net sitesinden örnek vermem gerekir ise:
 https://vipdizi.net/2021/12/nvidia-170hx-ekran-karti-ile-kripto-madenciligi.html konusunda puanı ve nerede eksikleri olduğu aşağıdaki resimde görünmektedir. 
Blogger İle Sneit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü
Blogger İle Sneit Spot Kullanarak Seo Puanı Kontrolü 

Resimde de göründüğü gibi makalemde 100 üzerinden 92 puan almayı başarmışım. Hatta bana makalem ile ilgili eksikleri de vermiş. 150 kelimede bir başlık kullanmamışım. Bir diğer hatam da Cümlelerimde geçiş eksikliği. 

 Sneit Spot Blogger Yükleme Nasıl Yapılır?

https://chrome.google.com/webstore/detail/sneeit-spot/pgllgjmdkgjjafcdjbigellollokilon
Chrome’a ​​Ekle düğmesini tıklayın, ardından Blogger kontrol panelinize geri dönün ve uzantıyı kullanmak için yeniden yükleyin. Daha fazla ayrıntı için aşağıdaki videoyu kontrol edebilirsiniz.

Nasıl kullanılır
Uzantıyı Chrome’unuza ekledikten sonra, Blogger gösterge tablosu sayfanızı yeniden yüklemeniz yeterlidir; gösterge tablosu menüsünün üstünde “Sneeit Spot” yazan yeni bir bağlantı göreceksiniz. Temanızı Sneeit Spot ile yönetmek için bu bağlantıya tıklayın
Gönderi özellikleri için Blogger kontrol panelinizden Gönderiler’i seçersiniz. Ve farenizi bu sayfadaki her yazının üzerine getirdiğinizde, küçük bir Sneeit simgesinin (kırmızı) belirdiğini göreceksiniz. Gönderinizi Sneeit Spot ile düzenlemek için bu simgeye tıklayın
Sneeit Spot Link veya Sneeit Spot Simgesini göremediğinizde, CTRL+R (veya Mac’te CMD+R) tuşlarına basarak Blogger kontrol paneli sayfanızı tamamen yeniden yükleyin.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler