Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır

Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır
Burgan Bank kredi kartı başvurusu yapmak isteyen vatandaşlar bu konudaki araştırmalarına internet üzerinden devam ediyorlar. Ancak internet üzerinde Burgan Bank ve kredi kartları hakkında doyurucu bilgiler bulmak oldukça zor bir durum halini almıştır. Bu sebeple Burgan Bank ve bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartları ile ilgili tüm bilgileri derlediğimiz rehber niteliğinde bir yazı hazırladık. Bu yazımızda, Burgan Bank hakkında ve bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartları ile ilgili olarak merak ettiğiniz tüm soruların cevaplarını bulabilirsiniz.

Burgan Bank

Burgan Bank hizmetleri, 1989 yılında Tekfen Yatırım Finansman Bankası A.Ş. adı altında müşterilere sunulmaya başlanmıştır. Türkiye’de bankacılık sektörüne adımını atmasının ardından kurumsal bankacılık ve yatırım bankacılığı alanlarında öne çıkan bankalardan biri haline gelmiştir. 2001 yılında Bank Ekspresi bünyesine katarak faaliyet alanını genişletmiş ve müşterilerine daha kaliteli bir bankacılık hizmeti sunmaya başlamıştır. Bunun yanında 21 Aralık 2012 tarihinde de Eurobank ve Tekfen Holding’e ait olan hisselerin tamamını da satın alarak büyümesini devam ettirmiştir. 
Türkiye çapında 2019 yılı itibarıyla 16 ilde önemli konumlarda bulunan 38 şubesiyle müşterilerine bankacılık alanında etkili çözümler sunmaya devam etmektedir. Bunun yanında istikrarlı büyümesini devam ettirerek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarına özen göstermeyi sürdürmektedir.

Burgan Bank Kredi Kartı

Burgan Bank kredi kartı hizmetleri, müşterilere ihtiyacı olan alışveriş imkanlarında ekstra indirim ve alışveriş yaptıkça biriken bonusları sunarak, ülkemizde faaliyette bulunan kredi kartları arasında öne çıkmaktadır. Birçok müşteri tarafından uzun yıllardır tercih edilen Burgan Bank kredi kartları, aynı zamanda Garanti Bankası’nın Bonus Kart özelliği göstermesiyle yoğun talep görmektedir. Garanti Bankası ve Burgan Bank ortaklığıyla piyasaya sürülen kredi kartları ile müşteriler, alışverişlerinde ekstra indirim ve bonus puan toplama fırsatlarından yararlanmaktalar.

Burgan Bank Kredi Kartı Çeşitleri

Burgan Bank kredi kartı çeşitleri ile müşterilere diledikleri alışveriş imkanları sunulmaktadır. Dolayısıyla her müşterinin kendine has olan alışveriş tercihlerine en iyi cevapları verebilmek ve bu alandaki müşteri taleplerini karşılayabilmek adına Burgan Bank kredi kartları çeşitleriyle müşteri memnuniyeti sağlayacak hizmet verilmeye devam edilmektedir. Garanti Bankası’nın Bonus Kart ortaklığıyla müşterilerin beğenisine sunulan Burgan Bank kredi kartları 2019 yılı itibarıyla 4 çeşittir. Bu kredi kartları birbirinden farklı özelliklere sahip olmasının yanında birbirinden farklı aidat ücretleriyle de dikkat çekmektedir.
Burgan Bank kredi kartlarında en çok tercih edilen kredi kartları aidat ücretleri yüksek olsa da müşterilerine alışverişlerde en çok bonus puan kazandıran kartlar olarak öne çıkmaktadır. Söz konusu kredi kartlarının özellikleri ve avantajlarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Burgan Bank Bonus

Burgan Bank Bonus kredi kartı, bankanın diğer kart çeşitleri arasında temel özelliklere sahip olan kredi kartı olarak dikkat çekmektedir. Bu kart diğer kartlara göre müşterilerine büyük fırsatlar sunmasa da düşük yıllık kullanım ücreti olmasıyla tercih sebebi olmaktadır. Düşük yıllık ücretinin olmasının yanında alışverişlerde kazandırdığı bonus da bu ücrete doğru orantılı olarak düşüklük göstermektedir. 
Öte yandan Burgan Bank Bonus kredi kartının limiti de diğer kartlara göre düşük kalmaktadır. Tam anlamıyla giriş seviyesi olarak adlandırılabilecek olan Burgan Bank Bonus kredi kartının yıllık kullanım ücreti 60 TL’dir.

Burgan Bank Bonus Plus

Burgan Bank Bonus Plus kredi kartı, bankanın müşterilerine sunduğu kredi kartı çeşitleri arasında en çok tercih edilen ve en rağbet gören kredi kartıdır. Garanti Bankası’nın Bonus Kart’ına üye olan tüm işyerlerinde ekstra indirim ve fazla taksit seçenekleri sunan Burgan Bank Bonus Plus, aynı zamanda yüksek limitiyle de tercih sebebi olmaktadır. Bununla birlikte kartın aidatı da kazandırdığı bonus puanlarına göre hiç de yüksek sayılmamaktadır.  Anlaşmalı noktalarda kazandığınız bonus puanları yine anlaşmalı yerlerde yapacağınız alışverişlerde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bonus Bank Bonus Plus kredi kartının yıllık aidatı 66 TL’dir.

Burgan Bank Bonus Premium

Burgan Bank Bonus Premium kredi kartı, bankanın prestijli müşterilerine sunduğu kredi kartları arasında yer almaktadır. Premium kredi kartı, az önce bahsettiğimiz kredi kartlarının tüm özelliklerini bünyesinde barındırır ve bunlara ek olarak müşterilere sağladığı avantajlarla da dikkat çekmektir. Yurt içinde ve yurt dışında ekstra taksit imkanları sununa Burgan Bank Bonus Premium kredi kartı aynı zamanda taksitli nakit avans seçeneğiyle de özel müşterilere avantajlar sağlamaktadır. Burgan Bank Bonus Premium kredi kartı için müşterilerden talep edilen yıllık aidat 77 TL’dir.
Daha fazla mesaj

En Hamarat Benim 20 Haziran 2022 Puanları (Ceylan) |…

Bez ve Mama Yardımı Başvurusu E-Devlet (2022)

Burgan Bank Bonus Platinum

Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartı, bankanın prestijli müşterilerine sunduğu en avantajlı kredi kartları arasında zirvededir. Yüksek limitiyle harcamalarda doyasıya bir alışveriş imkanı sunan kredi kartının bonus kazandırma oranı da diğer kartlara göre bir hayli yüksektir. Burgan Bank Bonus Platinum kredi kartının da yıllık ücreti 77 TL’dir.
Burgan Bank Hesaplı Kart
Burgan Bank Hesaplı kart, bankanın kredi kartları arasında bonus özelliği olmayan tek kredi kartıdır. Basit bir kredi kartı olmasıyla dikkat çeken Hesaplı Kart müşterilerinden yıllık ücret talep edilmemektedir.

Burgan Bank Süper Banka Kartı
Burgan Bank Süper Banka Kartı avantajları ile dikkat çeken hizmetler arasında yer almaktadır. Her ne kadar kredi kartı özelliği olmasa da sağladığı avantaj ve fırsatlarla müşterilerin yoğun ilgisini çeken kartlardan biri olarak öne çıkmaktadır.
Burgan Bank Kredi Kartı Başvurusu
Burgan Bank kredi kartı başvurusu işlemleri, birçok farklı kanal kullanılarak gerçekleştirilebilecek işlemlerdir. Müşteriler internet üzerinden, telefon bankacılığı hizmetlerinden yararlanarak veya en yakın Burgan Bank şubesine giderek kredi kartı başvurusunda bulunabilirler. Burgan Bank kredi kartı başvurusu hakkında detayları yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Burgan Bank Kredi Kartı İnternetten Başvuru

Burgan Bank kredi kartı internetten başvuru işlemleri, Burgan Bank’ın müşterilerinin hizmetine sunduğu İnternet Bankacılığı aracılığıyla yapılmaktadır. Burgan Bank’ın resmi internet sitesine giriş yaptıktan sonra ana sayfa üzerinde sağ üst köşede bulunan internet Burgan Bank internet bankacılığı hizmetine giriş yaparak dilediğiniz kredi kartına başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz.
Burgan Bank Kredi Kartı Telefon Bankacılığı
Burgan Bank kredi kartı telefon bankacılığı başvurusu da birçok vatandaş tarafından tercih edilen kredi kartı başvuru yöntemlerinden biridir. Dilediğiniz yer ve zamandan Burgan Bank müşteri hizmetlerine bağlanarak dilediğiniz kredi kartına başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. 
Burgan Bank’ın bu alanda hizmet veren Çağrı Merkezi numarası: 0850 222 82 2
2
Burgan Bank Kredi Kartı Şubeden Başvuru
Burgan Bank kredi kartına şubeden başvuru işlemleri yaparak da dilediğiniz kredi kartına ulaşabilirsiniz. Burgan Bank’ın 16 ilde, şehrin kritik bölgelerinde bulunan 38 şubesinden birine giderek banka görevlisine kredi kartı çıkarmak istediğiniz talebinde bulunduktan sonra işlemleriniz kısa sürede sonuçlandırılmaktadır.

Burgan Bank Kredi Kartı Kampanyaları

Burgan Bank kredi kartı kampanyaları, Garanti Bankası’yla ortaklaşa piyasaya sürüldüğünden dolayı Bonus karta üye iş yerlerinde birçok avantaj sağlamasıyla dikkat çekmektedir. Burgan bank kredi kartları, anlaşmalı mağazalarda peşin fiyatına ekstra taksit imkanlarından yararlandığı gibi bu tür noktalarda fazladan bonus kazanma şanslarına da sahiptirler. Dolayısıyla ne kadar alışveriş yaparlarsa o kadar bonus kazanma fırsatına sahip olurlar.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler