Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Evlilik Hakkında Her Şey Hızır Kimdir?

Evlilik Hakkında Her Şey Dizisi Hızır Mutlu rolünü canlandıran  Anıl Çelik hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Evlilik Hakkında Her Şey Hızır Kimdir?
Evlilik Hakkında Her Şey Hızır Kimdir?

Hızır Ece’nin doğduğu gün mesai sonrası işten çıktığını ve hastaneye geldiğini ve geç kaldığını ve doğuma geç kaldığını anlatır. Ece Mutlu’nun babası olan Hızır kızının doğumundan başlayıp her şeyi biri bir anlatır. 

Evlilik hakkında her şey Defne ise onu hastaneden çıktıktan sonra minibüs durağında terk eder. Hızır bir daha annesi karısı Defne’yi görmemiş. 

Evlilik Hakkında Her Şey Hızır küçük bir kızı olan ve maddi durumu son derece kötü olan birisidir. Azra’nın davası için görüştüğü kişidir. Çok tatlı küçük bir kızı olan Hızır konuşması ile oldukça sepmatik birisidir. 

Evlilik Hakkında Her Şey Hızır Gerçek Adı 

Dizide Hızır karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Anıl Çelik 1988 yılında başkent Ankara’da dünyaya gelmiştir. Oyunculuk üzerine eğitimlerini  Beykent Üniversitesi oyunculuk bölümünde tamamlamıştır. Sinema ve dizi oyuncudur. Erkenci Kuş dizisinde Cey Cey karakterine son olarak hayat veren oyuncunun rol aldığı son 5 dizi ise dizi şunlardır.  

Bay Yanlış (Emre Eren, 2020)

Erkenci Kuş (Cey Cey, 2018)

Hayat Sevince Güzel (Bakkal Yaşar, 2016)

Çilek Kokusu (Erdem, 2015)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler