Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kimdir?

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin Kimdir?
Gönül Dağı Dizisi Seyfettin 

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin rolü ile ekranlara gelen Sercan İnceer hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Gönül Dağı Seyfettin Gerçek Adı ? 

Gönül Dağı Dizisi Seyfettin karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Sercan İnceer İstanbul ilinde 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Turizm ve Otel İşletmeciliği Bölümü’nde tamamlamıştır.  Dizide belediye başkanının şoförünü canlandırmaktadır. 
Daha fazla mesaj
Dizi kariyerine Vatanım Sensin isimli dizi ile başlayan oyuncu Daha sonra Vuslat isimli dizide rol almıştır. Oyuncunun rol aldığı diğer diziler ise şunlardır. 
 
Sercan İnceer’in yer aldığı diziler:
2020 – Gönül Dağı (Seyfettin) (TV Dizisi)
2019 – Vuslat (TV Dizisi)
2018 – Vatanım Sensin (TV Dizisi)
Yazdığı tüm hikayelerde bozkırı ve bu coğrafyada yaşayan insanları samimi bir dille eserlerine yansıtan Mustafa Çiftçi’nin öykülerinden esinlenilerek senaryolaştırılan Gönül Dağı’nın yapımcılığını Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı yapıyor. 
Başrollerini Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hüseyin Sevimli ve Çiğdem Aygün rol alıyor.
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler