Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir?

Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir? Simgesu Uysal Kimdir?
Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir? 

Kardeşlerim Dizisi Son Bölümde Doruk ve Asiye’yi doğum günü partisine davet eden Lara karakteri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Kardeşlerim Dizisi Son Bölümde dizide yer alan ve Doruk’u şarkı söylemesi için çağıran Lara karakteri  izleyenler tarafından oldukça merak edildi. Kafede Doruk’un koluna giren Lara’yı oldukça kıskanan Asiye daha sonra Lara’nın istek parçası olan Sarışın yerine Kumralım şarkısını seslendirdiler.

Kardeşlerim Dizisi Sarışın Kız
Kardeşlerim Dizisi Sarışın Kız

Daha önce Mahkum Dizisi Birinci bölümde Barış karakterinin  öldürdüğü Melike karakteri olarak ekranlara gelen güzel oyuncunun gerçek adı Simgesu Uysal’dır. 

Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir? Simgesu Uysal Kimdir?
Kardeşlerim Dizisi Lara Kimdir? S

Simgesu Uysal Kimdir? 

Mahkum Dizisinde rol alan Simgesu Uysal Eskişehir doğumludur. Genç oyuncularımızdan olan Simgesu Uysal Akdeniz Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümü  mezunudur. ag_menajerlik oyuncusudur.

Simge Su Uysal ekranların yeni yüzlerindendir. Rol Aldığı Diziler Şunlardır?

Mahkum Dizisi – Melike Karakteri

Kardeşlerim Dizisi -Lara

Kardeşlerim dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Simgesu Uysal’in İnstagram adresine @simlivetehlikeli kullanıcı adı ile ulaşabilirsiniz.

Var olduğum günden beri sanat için yaşıyorum. Dokunduğum her şeyde güzeli bırakmak adına eser üretiyorum. Tiyatro oyuncusuyum. Kamera önü oyunculuk eğitimleri aldım. Radyo, Televizyon ve Sinema okudum. Resim, çizim, heykel yapıyorum. Kıyafet ve takı tasarlayıp onları dikiyor, örüyor ve yapıyorum. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler