Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi 1. Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları

Mahkum Dizisi 1. Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları
Mahkum Dizisi 1. Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları 

Mahkum Dizisi 1. Bölümde dizide rol alan ve son derece dürüst ve onurlu  Cumhuriyet Savcısı Fırat Bulut’un meydana gelen bir cinayet olayına bakması ile başlamıştır. 

Oldukça varlıklı ve sözleri her yerde geçen Yesari ailesinin ikiz çocuklarından birisi olan Barış Yesari’nin gece kulübünde tanıştığı Melike isimli genç ve güzel bir kadını öldürmesi sonucunda olayı örtpas etmeye çalışırken Fırat savcının onu köşeye sıkıştırması sonucunda Barış kafasına koyduğu planı uygulamaya başlar.

Mahkum Dizisi 2.Baölüm Full İzle 

Üzerindeki baskılara rağmen Fırat savcı olayın üstünü kapatmalarına müsaade etmez. Fırat savcı eşi  Zeynep ve kızı Nazlı ile bir gece doğum günlerini kutladıkları günün sabahında gözünü hapiste açar. Eşi  Zeynep ve  kızı Nazlı’nın bir numaralı cinayet zanlısı olarak yargılanan savcı Fırat hiç bir şeyi hatırlamamaktadır 

Dizi bir ileri bir geri tarihi gösterdiği için bira karmaşık gelmektedir. Zira Barış cinayetin üzerine kalacağını anlayınca suçu ikizi Savaş’ın üzerine atarak onu intihar süsü vererek öldürür. Barış’ın kardeşinin yerine geçtiğini sadece babası, Savaş’ın eşi ve savcı bilmektedir. 

Mahkum Dizisi 2. Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumlarına Ulaşmak için bağlantıyı ziyaret ediniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler