Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi 2.Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları

Mahkum Dizisi 2.Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları
Mahkum Dizisi 2.Bölüm Özeti ve İzleyici Yorumları 

Mahkum Dizisi 2.Bölüm Özeti 

Mahkum Dizisi 2. Bölümde hapiste olan Savcı Fırat hapishanede zor anlar yaşamaktadır. Eskiden içeri tıktığı tüm suçlular onunla uğraşmaktadır. Ancak Barış zaman zaman hapishane müdürünü arayarak veya bizzat giderek savcıya bir şey olmaması için müdürü tehdit etmektedir.

Diğer yandan ise savcının daha önceden tanıdığı ve becerisiz bir avukat olduğunu yüzüne vurduğu avukat Cemre ısrarla onun avukatı olmak istemektedir. Savcı Fırat ise avukat istemediğini söylese de Cemre vazgeçmez bir şekilde onu ikna ederek vekâleti ona imzalatır. 

Dosyasının bir örneğini alan Savcı Fırat geçmişi hatırlamadığı için dosyadaki delillere bakarak karısı ve kızını öldürdüğünü düşünse de zeki olan avukat Cemre bunun aksini ispatlamak için uğraşmaktadır. Diğer yandan Avukat Cemre’nin yaseri vakfında burslu okuduğu ve ödül aldığını gören Savaş onunla daha önce cezaevinde karşılaştığı için onun peşine kirli işlerini yaptırdığı Sasha’yı takar. 

Mahkum Dizisi 3.Bölüm Full İzle

Diğer yandan  Dizide zaman zaman geçmişteki olayları da anlattığı için Savcı Fırat İkizini öldürdüğü gerekçesi ile parmak izini almak istediği Savaş’ın parmaklarını sıcak kazana değdirmesi ile şaşkına dönerken parmak izlerini de alamaz. Öte yandan kriminal de bulunan görevli de Sasha tarafından kamyon ile çarpılarak öldürülür. 

Dizinin 3.Bölüm Full Reklamsız İzlemek İçin Link eklenecektir. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler