Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kimdir?

Fox ekranlarında yayınlanacak olan Mahkum Dizisinde rol alan Seray Kaya ve canlandıracağı Cemre karakteri hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Mahkum Dizisi Cemre Uysal karakteri 30 lu yaşlarda olan Hukuk Fakültesini derece ile bitirmiş hırslı güzel ve son derece birisidir. Devlet dairelerinde kamu avukatı olarak çalışmaktadır. Kadınlar ve çocuklar ile ilgili davalara bakan Avukat Cemre Uysal Fırat’ın avukatlığını yapacak ve bu dava onun aldığı en büyük dava olacak. 

Mahkum Avukat Cemre Kimdir?  Cemre Gerçek Adı 

Mahkum Dizisi Avukat Cemre karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı  Seray KAYA  4 Şubat 1991 yılında İstanbul ilinde dünyaya gelmiştir. Dizi kariyerine 2012 yılında Huzur Sokağı isimli dizide yardımcı oyuncu olarak başlamıştır.

 Miray karakteri ile Kocamın Ailesi isimli dizide rol alan oyuncu 2016 yılında Gülümse Yeter isimli dizide rol almıştır. Kadın dizisinde canlandırdığı Şirin karakteri sonrasında tarihi dizi Kuruluş Osman’da Lena Hatun rolünü canlandırmıştır. 

Mahkum Dizisi Avukat Cemre Kıyafetleri 

Güzelliği ile dizide giydiği kıyafetler de merak edilen Mahkum Dizisi Cemre’nin giydiği elbise ve kıyafetlerinin marka model ve fiyatları ile ilgili detayları bu alanda bulabilir merak ettiklerinizi yorum alanından sorabilirsiniz. 

Şimdilerde Mahkum Dizisinde Cemre rolü ile ekranlara gelen oyuncunun rol aldığı projeler ise şunlardır. 

2012 Huzur Sokağı Rezzan

2014-2015 Kocamın Ailesi

2016 Gülümse Yeter

2017-2020 Kadın

2020-2021 Kuruluş Osman

2021- Mahkum

Mahkum Dizisi Sasha hakkında detaylar için bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz. 

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler