Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike Kimdir?

Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kimdir?
Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike Kimdir?

Mahkum Dizisi Birinci bölümde Barış karakterinin  öldürdüğü Melike karakterini canlandıran oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Mahkum Dizisi Barış'ın Öldürdüğü Melike Kimdir?
Mahkum Dizisi  Melike Kimdir?

Fox ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen Mahkum Dizisinde iki karaktere birden hayat İsmail Hacıoğlu’nun canlandırdığı kötü karakter olan Barış’ın gece kulübünde tanıştığı ve sonrasında öldürdüğü Melike karakterini canlandıran genç oyuncu merak konusu oldu.

Mahkum Dizisi Barış’ın Öldürdüğü Melike karakterini canlandıran oyuncunun gerek adı Simgesu UYSAL’dır. Genç yetenek Mahkum Dizisinde Konuk oyuncu olarak yer alarak birinci bölümde senaryo gereği ölerek diziye veda etti.  

Simgesu Uysal Kimdir? 

Mahkum Dizisinde rol alan Simges Uysal Eskişehir doğumludur. Genç oyuncularımızdan olan Simgesu Uysal Akdeniz Üniversitesi radyo televizyon ve sinema bölümü  mezunudur. ag_menajerlik oyuncusu olan Simge Su Uysal dizinin ilk bölümünde dizinin ana konusunu oluşturan cinayet olayının mağduru rolü ile büyük bir başarıya imza attı. 

Mahkum dizisinde rol alan başarılı ve güzel oyuncu Simgesu Uysal’in İnstagram adresine @simlivetehlikeli kullanı adı ile ulaşabilirsiniz.

Var olduğum günden beri sanat için yaşıyorum. Dokunduğum her şeyde güzeli bırakmak adına eser üretiyorum. Tiyatro oyuncusuyum. Kamera önü oyunculuk eğitimleri aldım. Radyo, Televizyon ve Sinema okudum. Resim, çizim, heykel yapıyorum. Kıyafet ve takı tasarlayıp onları dikiyor, örüyor ve yapıyorum. 

 

 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler