Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi Ferda Kim? Gerçek Adı

Mahkum Dizisi Ferda Kim? Gerçek Adı
Mahkum Dizisi Ferda Kim? Gerçek Adı 

Mahkum Dizisi Ferda rolü ile dizide yer alan  Ece İrtem hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 
İkinci bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek olan Mahkum dizisi ilk bölümde zengin ve varlıklı bir aileden olan  Barış’ın  Melike isimli  genç ve güzel bir kızı öldürmesi ile başlayan dizide Barış’ın kendisini kurtarmak için ikizi Savaş’ı devre dışı bırakarak onun yerine geçmesine tanık olduk. Dizinin ikinci bölümü bu akşam Fox ekranlarında izleyenler ile buluşacak.

Mahkum Dizisi Ferda Kim?

Mahkum Dizisi Ferda karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ece İrtem Sivas ilinde  5 Ocak 1991 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  Yaşar Üniversitesi Opera/ Şan Anasanat Dalı Bölümünde tamamlamıştır. 
Oyunculuk üzerine eğitimlerini Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde tamamlamıştır. Dizi kariyerine Kaçak Gelinler isimli dizi ile başlayan ece İrtem Yeni Gelin dizisinde Afet karakterine iki sezon boyunca hayat vermiştir. Son olarak Bay Yanlış dizisinde rol alan oyuncunun diğer dizi ve filmleri ise şunlardır. 
 
Daha fazla mesaj
Mahkum 
Bay Yanlış 
Yeni Gelin 
Payitaht Abdülhamid 
Kertenkele Yeniden Doğuş 
Paramparça
Şeref Meselesi 
O Hayat Benim 
Kaçak Gelinler 
Ece İrtem’in resmi ınstagram hesabı: @irtemece adresinden ulaşabilirsiniz. Mahkum Dizisi Savcı Tahir hakkında detaylara ✋bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler