Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Milyoner Yarışması 31 Aralık Cuma Yılbaşı Soru ve Cevapları

Atv ekranlarının sevilerek izlenen yarışma programı  yılbaşı akşamı da özel bölümü ve çok özel konuklarıyla birlikte ekranlara gelecek. 

Milyoner Yılbaşı Akşamı Soru ve Cevapları 

31 Aralık Cuma akşamı “Kim Milyoner Olmak İster?” yılbaşı özel bölümüne Serkan Kaya ve Manga grubunun solisti Ferman Akgül yarışmada yer alan isimler oldu.

Milyoner Yarışmasında  Yılbaşı gecesinde sanatçılar kazandıkları ödülü Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı’na bağlı kurumlardaki çocukların her türlü ihtiyaçları için bağışlayacak.

Milyoner Serkan Kaya Kimdir?

Milyoner Serkan Kaya Kimdir?

Milyoner Serkan Kaya Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster yılbaşı akşamı yarışan Serkan Kaya 24 Temmuz 1977 yılında Sivas’ta dünyaya gelmiştir.  2000’de ilk çalışması “Senden Sonra Ben” isimli albümünü çıkarmıştır. 2011 yılında ikinci çalışması Aşk Ne Demek Bilen Var Mı? albümünü çıkarmıştır. 2015 yılında üçüncü çalışması “Gönül Bahçem” albümünü çıkarmıştır.

Milyoner Serkan Kaya Soruları ve Cevapları 

1-Yeni Yıla Girerken 
2-Şarkı Söylerken Detone Olmak
3-Arabesk
4-Sorun
5-Paratoner
6-Lana Del Rey
7-Avatar
8-Atın Kafa Atması Sonucu
9-Kaşlı Ayraç

Milyoner Ferman Akgül Kimdir?

Milyoner Ferman Akgül Kimdir?

Milyoner Ferman Akgül Kimdir?

Kim Milyoner Olmak İster Yılbaşı akşamı yarışan İbrahim Ferman Akgül, 25 Aralık 1979’da, Başkent Ankara’da doğdu. Ankara Anadolu Lisesi’nde okuduğu dönemlerde klasik gitar çalmaya başladı. Ama asıl müzik ile tanışması dokuz-on yaşlarındayken ailesinin aldığı piyano ile olmuştur..

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler