Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma

Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma
Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma 

Şişme Oyun Parkı ve Oyun Kafe Açarak Para Kazanma konularında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Şişme Oyun Parkı Açarak Para Kazanma 

Yeni bir girişimde bulunmak isteyenlerin yönlerini çevirebilecek oldukları alanlardan biri de şişme oyun parkı olacaktır. Kendinize ait açık oyun alnınız varsa kapalı oyun alanlarına ilgi duyabilirsiniz, açık oyun alanlarında oyun aletlerine kötü davranan kişiler çıkabilecektir ya da kötü hava koşullarından dolayı eşyalarınızın yıpranma süresi bir hayli kısa olacaktır.  Ya da kendinizin kapalı oyun alanınız varsa, şişme oyun düzeneklerine karış ilginiz olabilir. 
Oyun alanları özellikle çocuklar ve aileleri tarafından sıklıkla ziyaret edilen alanlardandır. Özellikle şişme oyun alanlarında çocukların toplu şekilde zaman geçirmesi, kendilerini yaralayabilecek oldukları sert ya da sivri köşeli alanların bu parklarda bulunmaması gibi özellikler ailelerin de hoşuna gitmektedir. Aynı zamanda, şişme oyun parkında oynayan çocuklar jetonla çalışan oyuncaklarda geçirdikleri süreden daha fazla kalma hakkına ve eğlenme şansına sahiptirler. 
Bu gibi nedenlerle şişme oyun alanları, aileler ve çocuklar tarafından sevilerek ziyaret edilmektedir. Bir kafe işletmecisi ya da elektronik oyun konsollarının bulunduğu bir işletmeyi çalıştırıyor olabilirsiniz, müsait alanınızın olması halinde işletmenize yerleştirecek olduğunuz şişme oyun parkı ile ailelerin bir taraftan koyu muhabbetlerine bakmalarına bir taraftan da çocuklarını avutmalarına yardımcı olabilirsiniz. 

Franchise Alarak Çalışmak 

Kapalı şişme oyun alanları, birçok yerde franchise alarak tanıdık isimler altında çalışmalarını sürdürmektedirler. Daha önce hizmet almış ve aldığı hizmetten memnun kalmış olan kişiler de çocuklarını aşina oldukları markaların oyun alanlarına götürmeyi ve burada vakit geçirmeyi tercih edecektir. 
Franchise usulüne göre çalışmalarınıza başlayacaksanız, isim kullanma hakkını alacak olduğunuz markanın ne kadar güvenilir ve insanlar tarafından ne kadar sevilir olduğunu düşünmeniz gerekecektir. Bir yerden sonra, işletmenizin levhasında frenchise aldığınız marka da yer alacak ve insanlar bu markaya bakarak işletmenize gelecekler. 
Almayı düşündüğünüz frenchise reklamlarda; televizyonda ya da internette daha öncesinden karşılaşmış olduğunuz bir marka mı ya da daha öncesinden, bu markanın oyun parklarından herhangi birinde bulundunuz ve mekanı incelediniz mi? bu gibi sorulara verecek olduğunuz cevaplar marka seçimi konusunda büyük önem taşımaktadır. 
Tüm bunların yanı sıra, kendi markanızı oluşturma fikrine de sahip olabilirsiniz. Bulunduğunuz bölgede yeteri kadar çevreniz ve tanıdıklarınız olabilir ve insanlar tarafından daha öncesinde gerçekleştirdiğiniz işlerde beğenilen ve taktir edilen birisi olabilirsiniz. Bu durumda, kendi markanızı ve standartlarınızı oluşturarak kendi kullanacak olduğunuz isim ile oyun parkınızı oluşturabilirsiniz. 
Unutmayın, bayilik almaya karar verdiğiniz zaman sizin uymak durumunda kalacağınız başka kurallar, merkez tarafından belirlenen standartlar olacaktır. Kendi markanızı oluşturmak, kendi kurallarınızı ve standartlarınızı kullanmanız ve oluşturmanız anlamına gelecektir. Mekanınızın dekorundan kullanacak olduğunuz oyun parkının büyüklüğüne kadar birçok alanda bu kurallar geçerli olmaktadır. 

Oyun Parkını Nereye Kuracaksınız? 

Konumun oyun değiştirici etkisini belki biliyor olabilirsiniz. Özellikle de oyun parkınızı açacak olduğunuz yerin insanların rahatlıkla ulaşabilecek olması son derece önemlidir. Merkezilikten çok uzak fakat geniş, yüksek tavanlara sahip bir mekanı kirası düşük diye tutacak olabilirsiniz fakat işletmenize çok az sayıda müşteri geldiği sürece herhangi bir kazanç sağlayamayacak olduğunuzdan emin olabilirsiniz. 
İşletmenizi kuracak olduğunuz konumun ideal bir yer olup olmadığına bakmak için kısa bir araştırma yapmak yeterli olacaktır. Araştırmadan kasıt öyle doğum kayıtlarına falan erişmeni değil, boş zamanlarınızda işletmeyi kuracak olduğunuz çevrelerde bir gezintiye çımanız, çocuğu olan ailelerin sayısını göz kararı olarak öğrenmeniz yeterli olacaktır. Özellikle hafta sonları ya da resmi tatillerde çalışan ebeveynler çocukları ve aileleri ile birlikte zaman geçirmek isteyecekler ve dışarıda iyi zaman geçirebilecekleri mekanlara gideceklerdir. 
Daha fazla mesaj

MasterChef 36. Bölüm İzle Youtube | 10 Ağustos 2022

Weptekno.com Açıldı

Belirli Bir Yaş Grubuna Odaklanın 

İşletmenizde uğraşmanız gereken iş yükünü azaltmak ve daha sağlıklı hizmet sunabilmek adına oyun parkınızdan faydalanabilecek olan çocuklara bir yaş sınırı koymanız sizin ve oyuncaklarla oynamakta olan çocuklar için en iyisi olacaktır. Yaş sınırı koymanın en iyi seçenek olduğuna sebep olarak da küçük çocuklarla zıplamakta ve oynamakta olan büyük çocukların kazara küçüklerin üzerine düşmesi ya da benzeri fiziksel temaslarda sakatlanmalara rastlanabilmektedir. 
Hedef kitlesi olarak ilköğretimde bulunan çocuklara odaklanabilirsiniz. Küçüklere eşlik eden gençlerin ya da yetişkinlerin olması, sizin üzerinizdeki sorumluluğu biraz olsun azaltacaktır. Küçük çocuklar, işletmenize tanıdıkları bir gözetmek ile gelecekleri için içiniz rahat olabilir. 
Her yaştan çocuğa hizmet vermek ve sonunda sakatlanmalar ve sinirli aileler ile karşılaşmak yerine belirli yaş gruplarına uygun oyun alanları oluşturmanız daha iyi olacaktır. Ayrı ayrı oluşturacak olduğunuz ve aralarında herhangi bir şekilde insan geçişinin olmadığı şişme oyun alanları ile değişken yaş gruplarına da hizmet verebilecek olduğunuzu aklınızda tutabilirsiniz.

Temalı Oyun Alanları  

Aklınızda, nasıl bir oyun alanı oluşturmalıyım gibi bir soru varsa öncelikli olarak temalı mı ya da temasız bir oyun parkı mı oluşturmak istediğinizi cevaplandırmalısınız. Temalı oyun parkları, her yaştan kişinin dikkatini üzerine kısa sürede çekmeyi başaran oyun alanlarıdır ki özellikle kullanacak olduğunuz temaya zaten ilgisi olan kişiler parkınıza bayıla bayıla geleceklerdir. Öte yandan, temasız oyun parklarının masrafı daha azdır ve dışarıdan bir yetişkin gözüyle bakıldığı zaman daha profesyonel görülecektir. Fakat öncelik çocukların ilgisi ve beğenisi olduğu için temalı oyun alanlarını aklınızda bulundurmanızı öneririz. 
Parkınızı oluşturacak olduğunuz yapıyı belirlemiş olmalısınız. Şimdi sıra, duvarların yükseltisine ve mekanın genişliğine uygun oyun parkı oluşturmaya geldi. Yapının içerisinde birden fazla şişme oyun parkı oluşturacak da olabilirsiniz, tek parça devasa bir oyun alanı da oluşturacak olabilirsiniz. Her halükarda çalışabilecek olduğunuz profesyonel şirketler olduğunu aklınızdan çıkartmayın. 
Çalışacak olduğunuz şirketin teknik destek ve tamir boyutunda da arkanızda durup durmayacak oldukları hakkında net bilgiler edinmelisiniz. Oyun parkları plastik malzemeden ve dikiş bağlantı alanlarından yapıldığı için en basit şekilde çocukların sürekli hareket etmeleri ve üzerinde zıplamalarından dolayı iki yıl sonunda bir tamir ihtiyacı duyacaktır. Tamir ve bakım konularında da gereken bilgileri ve desteği sağladığınızdan emin olun. 
Oyun parkı sağlayıcınızla iyi ilişkiler geliştirmeye çalışın ve ürünlerine ne kadar güvendikleri ve garanti sağladıkları konusunda da bilgi alın. Beklenmedik herhangi bir hasar oluşumunda taahhüt edildiği gibi ürünlerinin arkasında durup size destek olacaklar mı yoksa size mi bahane bulacaklar, bu sorulara cevap aramalı, çevrenizde ve internette kısa bir araştırma yapmalısınız. 
Ortaya çıkabilecek herhangi beklenmedik bir durumda ana oyun parkınız tamire alınabilir ve işletmenizin ana gelir kaynağı o süre zarfında kullanılamaz olur. Arabalarda yedek lastik bulundurulması gibi siz de işletmenizde yedekten bir şişme oyun alanı bulundurmaya dikkat etmelisiniz. Bu yedek oyun parkının öyle ana park kadar büyük ve gösterişli olması gerekmez, yalnızca gelen misafirleri ağırlayabilecek, işletmenizin “kapanmış, oyun parkını kaldırmışlar” gibi etiketlerden korunması için bu gerekli bir şarttır. 
Tesisinizi ve aletlerinizi sürekli olarak kontrol ettiğinizden emin olmalısınız. Havalandırma makinelerinin tozdan, sudan ve çamurdan sakınmasını, kabloların ezilmelerden korunmasını ve oyun parkınızın keskin ve sivri aletlerden uzak durmasını sağlamalısınız. Herhangi bir sorunu çok daha büyümeden önce fark etmeniz ve çözüm arayışına girmeniz, hem zamandan hem de paradan tasarruf etmeniz anlamına gelecektir. 
Kapalı Oyun Parkı bayilik veren Firmalar

Kapalı Oyun Parkı açma Maliyeti

Oyun evi açmak KOSGEB

Belediyeye bağlı oyun evi Açma şartları

Afacan Park Bayilik şartları

2.el iç mekan oyun parkı
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler