Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı 12.Bölüm Tek Parça Full İzle! Yargı son bölüm full izle!

Yargı 12.Bölüm Tek Parça Full İzle!
Yargı son bölüm Vip izle!

 Yargı 12. Bölüm (Son Bölüm) Tek Parça Full İzle! 

Kanal D’de ekranlarında Pazar günleri yayınlanan Yargı dizisinin 12. bölümü 5 Aralık Pazar akşamı ekranlara geldi. Sevilerek izlenen Yargı Dizisi 12. bölüm full izle bilgileri ise dizi hayranları tarafından  araştırılmaktadır. 

Yargı dizisinin 12. bölümüne dizinin ilk bölümlerinin sessiz karakteri Engin damga vururken Son Bölümde de Ben Tek Siz Hepiniz diyerek dizideki hemen herkese meydan okudu.  İşte Yargı 12. bölüm full, tek parça, YouTube izle bilgileri…

Yargı Son Bölüm (12. Bölüm) Reklamsız İzle

Yargı Dizisinde İnci’nin katilinin belli olmasından sonra dizinin nasıl bir seyir alacağı merak edilirken Engin’in cinayetten tutuklanması sonrasında içinden çıkan canavar herkesi şaşkına çevirdi. 

Engin Avukat Ceylin başta olmak üzere Savcı Ilgaz, Savcı Pars, Hakime Hanım Neva , Babası hatta Ceylin’in eniştesi Osman, Komiser Eren, Ilgaz Savcının Babası Amir Metin ve oğlu Çınar’ında aralarında bulunduğu herkese karşı hazırladığı planları teyzesi yardımı ile devreye sokar. 

Yargı son bölüm full izle!

Ilgaz Savcıyı Ceylin’in çaldığı diş fırçası ile köşeye sıkıştıran Engin diğer yandan ise Pars Savcıyı kardeşi Neva hakimin tayin için usulsüz işlem yapması ile tehdit eder. Komiser Eren ise kendisinden bu zamana kadar  haberi olmayan kızı olduğunu öğrenir. 

Komiser Eren’in Kızı Tuğçe ile annesi Özlem dizide son bölümlerde dahil olan karakterler olurken Engin’in kızına babası olduğunu itiraf etmek için saat 18:00 kadar vakti var. 

👉✋Yargı Son Bölüm Vip İzlemek İçin Tıklayınız….

Yargı Dizisi 13.Bölüm Fragmanı İzle 

Ceylin’in babasını Çınar’ın öldürdüğünü de bilen engin onlara da bu itirafı yapmaları için saat :18:00 kadar süre verdi. Babasının diplomasının sahte olduğu konusu ile ilgili Babasını da tehdit eden Engin’in tüm bu bilgilere ise nasıl ulaştığı dizi hayranları tarafından biraz eleştirildi. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler