Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Yargı Dizisi Avukat Seda Kimdir? Engin’in Teyzesi

Yargı Dizisi Avukat Seda Kimdir? Engin'in Teyzesi
Yargı Dizisi Avukat Seda Kimdir? 

Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Avukat Seda karakterini canlandıran Nergis Öztürk hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Seda ona herkesten intikam almak için yardımcı olacak ve onun savunmasını yapacak olan kişidir.
Kanal D ekranlarının Pazar akşamlarına renk katan Yargı Dizisi tüm heyecanı ile devam ederken diziye son olarak Nergis Öztürk Engin’in teyzesi avukat Seda rolü ile dahil oldu. Ay Yapım imzalı dizide her bölüm bir başka bilinmeyen ile izleyenler karşı karşıya kalırken son bölümde Engin’in kurduğu plan tıkır tıkır işlese de Avukat Ceylin, Pars ve Ilgaz savcının birlikte çabaları ile elde ettikleri yeni deliller ile son anda tekrar Sulh Ceza Mahkemesine sevk edileceğini tahmin ediyoruz. Babasına tüm suçları atan Engin’i bu defa savunacağını tahmin ettiğimiz teyzesi avukat Seda olabilir. 

Yargı Seda Gerçek Adı?

Yargı Dizisi Avukat Seda rolünü canlandıran  Nergis Öztürk Kocaeli ilinde 1980 yılında dünyaya gelmiştir. Eğitimlerini  Tiyatro üzerine Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih Coğrafya Fakültesinde tamamlamıştır. Oyunculuk üzerine yüksek lisans eğitimlerini ise Bahçe şehir Üniversitesinde tamamlamıştır. 

Şimdilerde Yargı Dizisi Engin’in Teyzesi Seda karakterine hayat veren Nergis Öztürk son olarak avlu dizisinde Zerrin rolü ile ekranlara gelmişti. Dizi kariyerine Körfez Ateşi isimli dizi ile başlayan oyuncunun rol aldığı diğer projeler ise şunlardır. 
Nergis Öztürk Yer Aldığı Diziler
2021 Yargı 
2018-2019 Avlu 
2012-2014 Böyle Bitmesin 
2011 Doktorlar
2006-2007 Hatırla Sevgili
2007 Karayılan 
2006 Kızlar Yurdu 
2005 Körfez Ateşi
Yargı Dizisi Avukat Seda rolünü canlandıran Nergis Öztürk’ün dizide giydiği elbiseler ve kıyafetler ile takıları, çantaları bileklikleri, kolyeleri, küpeleri ve diğer aksesuarlarının markası modeli ve fiyat bilgileri hakkında detayları sayfamızdan sizler için paylaşacağız.
Yargı dizisi Seda karakterini oynayan Nergis Öztürk hakkında bilgiler verdiğimiz yazımızın burada sonuna geldik. Oyuncu ve canlandırdığı karakter ile dizi kıyafetleri ile ilgili merak ettiklerinizi yorum alanından bizlerle paylaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler