Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kimdir?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur Kimdir?
Zuhal Topalla Yemekteyiz Beyza Nur

Zuhal topalla Yemekteyiz Yarışması 6 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü yarışacak olan Beyza kimdir? hangi yemekleri yaptı? Kaç Puan Aldı? Detaylar haberin devamında…

Sevilerek İzlenen ve Hafta içi her gün yayınlanan yemek yarışması bir haftayı daha geride bırakırken yeni haftanın yarışmacıları da oldukça merak ediliyor. Bu haftada yarışmacılar arasından en çok konuşulacak olan isim tahminlerimize göre 6 Aralık Yarışmacısı Beyza olacak. 

Beyza Nur Uzun kendisini neşeli bir karakter olarak tanımlarken hoş geldiniz Beyza’nın mutfağına diyerek programa girişi yapıyor. 3 üniversite okuduğunu söyleyen Beyza aynı zamanda sesinin de harika olduğunu dile getiriyor. 10 Parmağında 10 marifet olduğunu söyleyen yarışmacı Van Antalya ve Bursa yöresinden yemekler yapacak. 

6 Aralık Yarışmacısı Beyza Nur Uzun Kim? 

Beyza Nur Uzun

İnstagram Adresi :https://www.instagram.com/beyzanuruzun/

Yemekteyiz Beyza Nur Hangi Yemekleri Yaptı?

Etli Yemek

Sütlaç

Salata 

Yemekteyiz Beyza Nur Kaç Puan Aldı?

Soner Tan Beyden …. Puan aldı.

Furkan Beyden …. Puan Aldı.

Esra Hanımdan …. Puan aldı.

Funda Hanımdan …. Puan Aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz 61. Bölüm Fragmanı İzle 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarından haftanın her günü  5 ayrı yarışmacımızın evlerine konuk oluyor. Yarışmacılar yemek yaparken, Zuhal Topal hanımda  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar tüm detaylara  puan veriyor. Verilen bu puanlar  her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler