Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kimdir? Kaç Puan Aldı

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kimdir? Kaç Puan Aldı
Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kimdir? Kaç Puan Aldı 

Zuhal topalla Yemekteyiz Yarışmasında 13 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü yarışmacısı Duygu Kimdir? Duygu hangi yemekleri yaptı? Kaç puan aldı? Detaylar vipdizi farkı ile haberin devamında…

Yemekteyiz Duygu İplikçi  Kimdir? 13 Aralık Yarışmacısı

Duygu İpekçi 26 yaşında ve Diyetisyen. Şu anda Yüksek lisans yapıyor. 
Ekranların Sevilerek ve büyük bir beğeni ile izlenen ve hafta içi her gün öğleden sonraki kuşakta  yayınlanan sunuculuğunu Zuhal Topal hanımın yaptığı  Yemekteyiz yarışmasında bu hafta 13 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü  yarışmacısı vipdizi.net Duygu yaptığı hafif ve diyetli yemekler ile diğer yarışmacılardan ve sunucu Zuhal Topaldan puanlar toplayarak büyük ödülü kazanmak için mücadele edecek. 
Yemekteyiz Duygu kendi ifadesi ile ‘ benim menüme basit diyecekler, ben onların bağırsaklarına hitap edeceğim’ derken Zuhal hanım ise sağlıklı beslenenler diyet yapanlar farklı yemek tarifleri isteyenler  Duygu’nun yarışmasını kaçırmasın dedi. Benim olayım vipdizi.net sağlıklı beslenmek derken diğer yarışmacılar ise diyetisyen doktoruna gitmiş gibi kendilerini hissettiler. 
Zuhal Topalla Yemekteyiz Toprak ilk bölümde ‘Umarım Aç Kalmayız diyerek spor salonundan çıkıp gelmediğini’  ifade ederken diğer yarışmacılarda ilk gün vipdizi.net yemeklerini çok beğenmediklerini fragmandan anlıyoruz. 
Daha fazla mesaj

Yemekteyiz Toprak Duygu Yemekleri Yaptı?

  • Çorba 
  • Ara Sıcak 
  • Ana Yemek
  • Salata 
  • Tatlı 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Duygu Kaç Puan Aldı

Toprak Beyden  ….Puan Aldı
 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarında hafta içi her gün 5 yeni yarışmacının evine konuk olurken ev sahibi yarışmacılar vipdizi.net  yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor.
 Hafta içi verilen puanlar her cuma, haftanın büyük finalinde en çok puanı toplayan vipdizi.net yarışmacının büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanmasını sağlıyor. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler