Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Kimdir? Kaç Puan Aldı

Zuhal Topal'la Yemekteyiz Melek Kimdir? Kaç Puan Aldı
Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışmasında  20-25 Aralık haftasında yarışacak olan yarışmacılar ekran başındaki izleyenler tarafından merak ediliyor.  Bu haftaki yarışmacılar arasında yer alan Melek hanım kimdir? Hangi yemekleri yaptı?, kaç puan aldı? Detaylara vipdizi.net haber sitesi farkı ile haberin  devamından ulaşabilirsiniz.

Hafta içi yayınlanan yemek yarışması Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması 20-25 Aralık yarışmacıları  vipdizi.net belli oldu. Bu hafta Yemekteyiz yarışmasında haftanın ilk günü Cemile hanım yarışacak. Diğer günlerde ise  Gizem, Aras Sezer, Melek ve Mesut yeni haftanın yarışmacıları oldu. 

Tavsiye Bağlantı: 👀👋👋20 Aralık Yemekteyiz Cemile hakkında detaylar için tıklayınız. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Kimdir? 

20 Aralık Pazartesi haftanın ilk günü yarışan  Cemile Hanım’ın  yaptığı yemekler ve sofra düzenine  yönelik yaptığı eleştiriler ile  fragmanda kendisini gösteren Melek hanım vip dizi bakalım kendi menüsü ile yarışmacılardan ve Zuhal hanımdan kaç puan alacak. 

İlk gün Cemile hanıma sofra düzenini beğenmediğini  uyumlu olmadığını söyleyen Melek hanıma sert bir çıkış yapan 20 Aralık Yemekteyiz Cemile hanıma çorbanın kesildiği söyleyen vipdizi Melek hanım hangi yemekleri yapacak. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Melek Hangi Yemekleri Yaptı?   

1-Çorba

2-Ekmek

3-Tatlı

4-Ispanaklı Börek 

5-Ana Yemek

6-Salata 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Melek Kaç Puan Aldı  Yaptı?   

Melek hanım ilk gün yarıştı ve diğer yarışmacılardan şu puanları aldı. 

Gizem hanımdan …..Puan aldı.

Aras Sezer beyden …..Puan Aldı.

Cemile hanımdan …..Puan Aldı.

Mesut beyden ……Puan Aldı.

Yemekteyiz Melek Hanım  hanım Toplamda  …. Puan alarak  günü tamamladı. 

Zuhal Topal’la Yemekteyiz TV8 ekranlarından haftanın 5 günü, 5 ayrı yarışmacımızın evine konuk oluyoruz. Onlar vipdizi.net yemek yaparken, Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Ve bu puanlar her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler