Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kimdir?

Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan Kimdir?
Zuhal Topalla Yemekteyiz Soner Tan

Zuhal Topalla Yemekteyiz yarışmasına bu hafta yarışacak olan erkek yarışmacılar arasında yer alan Soner Tan kimdir? Hangi yemekleri yaptı? Kaç Puan Aldı? Konu ile ilgili tüm detaylara  haberin devamından ulaşabilirsiniz..

Hafta içi her gün gündüz kuşağı programında  yayınlanan yemek yarışması programı bir haftayı daha geride bırakırken 6-10 Aralık  yarışmacıları da programı sevenler tarafından oldukça merak ediliyor. Bu haftada yarışmacılar arasından dikkat çeken  isim 👀👉6 Aralık Yarışmacısı Beyza Nur olacağa benziyor.  

Soner Tan Tığlı evli  ve  Uluslar Arası Ticaret ile ilgileniyor. Aynı zamanda bir çok programda Moderator olarak görev aldığı videolarından anlaşılıyor. . Sosyal Medya adresi  ise  https://www.instagram.com/soner.tan/.   Haftanın ilk gün yarışmacısı Beyza hanıma Üzerinizi Değiştirmiş Haliniz mi diye sorduğunda moda yarışması olduğunu bilmiyordum yanıtını aldı. 

Soner Tan Tığlı Eğitimleri 

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Grafik

Düzce Üniversitesi Grafik

LİSANS Uluslararası İşletme/Ticaret/Alışveri

Yemekteyiz Soner Tan Hangi Yemekleri Yaptı?

Yemekteyiz Soner Tan Kaç Puan Aldı?

Beyza Nur Hanımdan  …. Puan aldı.

Furkan Beyden …. Puan Aldı.

Esra Hanımdan …. Puan aldı.

Funda Hanımdan …. Puan Aldı.

Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarından haftanın her günü  5 ayrı yarışmacımızın evlerine konuk oluyor. Yarışmacılar yemek yaparken, Zuhal Topal hanımda  yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar tüm detaylara  puan veriyor. Verilen bu puanlar  her cuma, haftanın finalinde büyük önem kazanıyor. Finalde en çok puanı toplayan büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanıyor.

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler