Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Zuhal Topal’la Yemekteyiz Toprak Kimdir? Kaç Puan Aldı.

Zuhal topalla Yemekteyiz Toprak Kimdir? Kaç Puan Aldı.
Zuhal topalla Yemekteyiz Toprak Kimdir? Kaç Puan Aldı.

Zuhal topalla Yemekteyiz Yarışmasında 13-17 Aralık haftasındaki yarışmacılar arasında yer alan Toprak Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Hangi vipdizi.net yemekleri yaptı? Kime Kaç puan verdi kendisi kaç puan aldı? Detaylar vipdizi farkı ile haberin devamında…

Yemekteyiz Toprak Kimdir?

Sevilerek izlenen ve hafta içi her gün yayınlanan Zuhal Topalla Yemekteyiz yarışmasında bu haftaki erkek yarışmacılardan olan Toprak yaptığı yemekler ile diğer yarışmacılardan ve sunucu Zuhal Topaldan puanlar toplayarak büyük ödülü kazanmak için mücadele edecek. 
Yemekteyiz Toprak ilk bölümde ‘Umarım Aç Kalmayız diyerek spor salonundan çıkıp gelmediğini’  ifade ederken diğer yarışmacılarda ilk gün vipdizi.net yemeklerini çok beğenmediklerini fragmandan anlıyoruz. 

Yemekteyiz Toprak Hangi Yemekleri Yaptı:

  • Çorba 
  • Ara Sıcak 
  • Ana Yemek
  • Salata 
  • Tatlı 

Zuhal Topalla Yemekteyiz Toprak Kaç Puan Aldı

 
Zuhal Topal’la Yemekteyiz yarışması TV8 ekranlarında hafta içi her gün 5 yeni yarışmacının evine konuk olurken ev sahibi yarışmacılar vipdizi.net  yemek yaparken, sunucu Zuhal Topal’da yemeğin tadına, tuzuna, biberine, yarışmacımızın misafirperverliğine kadar her şeye puan veriyor. Hafta içi verilen puanlar her cuma, haftanın büyük finalinde en çok puanı toplayan vipdizi.net yarışmacının büyük ödül olan 15.000 TL’yi kazanmasını sağlıyor. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.