Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları [Günün Birincisi] Kesinleşti!

Gelinim Mutfakta 4 Ocak 2022 Salı günün birincisi ile bugün çeyrek altını alan isim nihayet belli oldu! 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları ve sonucu bugün kim birinci oldu? Nursel Ergin acaba bugün beş puanı kime verdi? 4 Ocak Puan durumu sonucu bugün çeyrek altını kim aldı? Yeliz kaç puan aldı? Salı günü en yüksek puanı kim aldı? 04/01/2022 tarihinde bugün günün birincisi kim oldu? 2022 yılının ilk salı gününde çeyrek altını kim kazandı? Bugün en yüksek puanı kim aldı? 

İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları, bu konumuzun içerisinde yukardaki tüm soruları cevaplıyoruz. 
    Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puanları ile puanlama sonucu tamamen açıklandığında, gözler Damla’nın puanları üzerinde olacak. Çünkü Damla haftaya çok düşük puanlarla başladığından dolayı, haftanın ikinci bölümünde mevcut puanlarını düzeltip, düzeltmeyeceği yani durumu toparlayabilecek mi çok ama çok merak ediliyordu.
    Önceki hafta finalde, Sevilay kaynana yarışmadan çekilmek ismeişti bildiğiniz üzere. Miyase, yarışmada kalacağını kesin bi dil ile bildirmişti. Yönetmenin kararı ile Miyase ve kaynana Sevilay’ın yarışmada kalmasına karar verilmişti.

4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Puanları sonucunda, Miyase kaynanasına karşı kazanmak, onun vermediği yüksek puanları başka kaynanalardan alıp “Benim sana ihtiyacım yok anne!” demek için baya hırslanmışa benziyor.

gelinim mutfakta salı panları

    Yeşim, iki hafta önce eğer hatırlarsanız sadece bir puanla Miyase’nin elinden beş bileziği almış olsa da geçtiğimiz hafta eleme potasının hemen üzerinde yer aldı. Yeşim, bu hafta tekrar bilezikleri almak için ilk gün en yüksek puanı alarak, hedefini ortaya koydu.

Bu hafta başında yarışmaya katılan ve hem ikinciliği hem de üçüncülüğü 14 puanla Miyase ile birlikte paylaşan Yeliz’in gerçek performansını bugünki puanlama sırasında göstermesi bekleniyor.

    Eğer Yeliz bugün sonuncu olması halinde, %92,2’lik bir oranla, Cuma günü eleme potasında yer alabilir.

İlk gün Yeliz iyi puanlar aldığından dolayı %97,4’lük bir oranla Cuma günü eleme potasına düşmekten kurtulabilir. 4 ocak yani Bugün de eleme potasına girmemek için mücadele edecek olan Yeliz’in alacağı yüksek puanlar, yarışmadaki dengeleri alt üst edeceğe benziyor

     

     Yeliz Hanım, elinin lezzetini göstermek ve yarışmada kalabilmek için bugün 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta Günün Birincisi olarak, çeyrek altını kazanmanın planlarını yapıyor.

Yeşim’in, haftanın ilk bölümünde aldığı yüksek puanlar ile kendisini daha güvende hissettiği aikar! Onun verdiği güven ve rahatlıkla bugün Gelinim Mutfakta Puanlama bölümünde tekrar en yüksek puanı alan gelin olacağını düşünmektedir.

    Gelinim Mutfakta son bölümünde yani haftanın ilk yeni bölümünde Yeşim hanım, 19 puanla günün birincisi gelini olurken, Miyase ve Yeliz 14 puanla ikinciliği ve üçüncülüğü paylaşan isimler oldu. Damla hanım ise 11 puanla günün sonuncusu oldu maalesef.

Damla, çok iyi yemek yaptığını iddia ediyor ama kaynanalar öyle düşünmüyor! Kaynanaların verdiği düşük puanlar Damla’nın canını baya bi sıktı. Damla bugün Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı puanlaması ile küllerinden doğup, bu hafta beş bileziği almak için kolları sıvadı.

gelinim mutfakta sonuc 4 ocak

    Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı Puan Durumu
Yeni yılın yani 2022’nin ilk puanlamasında gözler, ikinci puanlamaya çevrildi. 
Salı puanlarını yine Nursel Ergin 4 Ocak Salı Gelinim Mutfakta programında paylaşacak. Günün sonunda %100 netlik kazanacak olan, Gelinim Mutfakta 4 Ocak Salı puan durumu sonucunda hangi gelinin zirveye çıkacağı ve hangi gelinin de eleme potasına düşmeye başlayacağı, şimdiden merak ediliyor. 
4 Ocak Nursel Ergin Kaç Puan Verdi 
Yeşim: 3 
Miyase: 1 
Damla: 5 
Yeliz: 4 
Kaynana Nuray Gülalp’in verdiği Puanlar 
Yeşim: 4 
Miyase: 1
Damla (Nuray’ın Gelini):1 
Yeliz: 5 
Kaynana Ayfer’in verdiği Puanlar
Yeşim: 1 
Miyase: 5 
Damla: 3 
Yeliz: => Ayfer’in Gelini 2
Kaynana Beyhan’ın verdiği Puanlar 
Yeşim: => Beyhan’ın Gelini 4
Miyase: 3
Damla: 5
Yeliz: 1 
Kaynana Sevilay’ın verdiği Puanlar
Yeşim: X
Miyase: => Sevilay’ın Gelini X
Damla: X 
Yeliz: X 
Gelinim mutfakta 4 Ocak Salı Toplam Puanlar

Yeşim 3 4 1 4 X 12 
Miyase 1 1 5 3 X 10 
Damla 5 1 3 5 X 14 
Yeliz 4 5 2 1 X 12 
Yeşim: 19 + 12 = 31 
Miyase: 14 + 10 = 24
Damla: 11 + 14 = 25
Yeliz: 14 + 12 = 26
Güncelleniyor…
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler