Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ( Uğur Abdulmelik Turan)

6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ( Uğur Abdulmelik Turan)

Yemeklerinin ve elinin lezzetine güvenenlerin kıyasıya bir rekabetle yarıştığı Zuhal Topal’la Yemekteyiz programı hafta içi hergün 16:00 ‘da TV8’de seyircisiyle buluşuyor. Ekranların sevilen sunucusu Zuhal Topal’ın sunduğu “Yemekteyiz” yarışmasında her hafta sivri dilli ve birbirinden iddialı 5 marifetli yarışmacı, hazırladıkları iddialı menülerle yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapıyor. Birbirinden marifetli ve iddialı yarışmacılar menülerini sunduktan sonra puanlanıyor ve haftanın finalinde en yüksek puanı alan yarışmacı 15 bin liralı ödülün sahibi olmaya hak kazanıyor. Peki 6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları nedir?


 UĞUR ABDÜLMELİK TURAN’IN MENÜSÜ 

Aşotu çorbası 
Tavuk kıymalı Pişi 
Lahana dolması 
 Et kavurma 
Ekşili salata
Tepsi Kadayıf
Uğur Bey, Yemekteyiz yarışmasında çok iddialı olduğunu söyleyerek şu sözleri dile getiriyor:  “Rakip yok, göremiyorum karşımda. Beklesin onlar, beni masada görecekler. Marifetliyim. Onlara bugün taş çıkaracağım.”

Yemekteyiz 6 ocak PuanlamasıHaftanın dördüncü günü olan Perşembe gününde yarışmacılara ve seyircilere ev sahipliği yapan isim genç yarışmacı Uğur Abdülmelik Turan oldu. Market alışverişinden itibaren çok heyecanlı olduğu gözlenen yarışmacı iddialı rakiplerini geride bırakarak 15 bin liranın sahibi olmak için ter döktü. Perşembe gününe kadar verilen puanlar ile haftanın iddialı finalisti Faruk Eldem olurken 6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları nedir? konusu merak edildi.
 

6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz’de Neler Oldu ?

Menüsünü eksiksiz çıkaran yarışmacı giyinmeyede vakit bularak yarışmacıları şık bir şekilde karşılamayı başardı.Mutfakta çok panik olan genç yarışmacı yoğurt çorbasını sunarken ellerinin titremesiylede konu oldu. Çorbasına fazla tuz atmasıyla eleştirilere hedef olsada genel anlamda çorbası beğenildi. Ara sıcak olarak pişi yapmayı tercih eden yarışmacı yağı ısıtmadan hamur kızarttığı için çok yağlı bir pişi yaptı kendisininde beğenmediği arasıcağı yarışmacılar tarafındanda beğenilmedi. Menüsü genel anlamda Zuhal Topal ve diğer yarışmacılar tarafından uyumsuz bulunan yarışmacı Uğur bey menüsü savunmaya çalıştı.
Ana yemekte lahana sarma ve kavurma sunan yarışmacı etin pişmediği konusunda eleştiri aldı ve lahana sarmanın ana yemeğe uygun olmadığı söylendi. Tatlı olarak tepside kadayıf tatlısı yapan Uğur bey tatlıda margarin kullandığı için eleştirildi ve tatlısıda beğenilmedi.  Genel olarak menüsü basit ve emeksiz bulunurken hafta başından beri verilen adaletsiz puanlar masaya yatırıldı. Uğur beyin Faruk beye verdiği yüksek puandan dolayı Ovadan hanım Uğur beyin üzerine geldi. Ancak Uğur beye verilen puanlarda oldukça düşük oldu.

6 Ocak Perşembe Zuhal Topal’la Yemekteyiz Puanları ( Uğur Abdulmelik Turan)

Ovadan Şahin :  4

Faruk Eldem   :  6

Özlem Karakulak  : 3

Melike Zengin     : 4

Zuhal Topal    : X

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler