Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Kumardır Dizisi Kadrosu Oyuncuları Konusu (Exxen) 2022

Bugün sizlere Aşk Kumardır dizisinin oyuncuları ve konusu hakkında bilgiler paylaşacağız. Yapımcılığını Hap Film’in üstlendiği Aşk Kumardır dizisi, Man Stroke Woman adlı yabancı diziden uyarlanıyor. Yeni sezonda dijital bir platform olan Acun medya‘ya ait Exxen’de ekrena gelecek olan Aşk Kumardır dizisinin oyuncu kadrosunda yer alan isimler ve dizinin konusu da heyecan uyandırıyor. Bizler de bu içeriğimizde Aşk Kumardır dizisinin oyuncularını ve konusunu sizler için araştırdık. 

Daha fazla mesaj
 

Aşk Kumardır Dizisi Oyuncu Kadrosu 

Hasan Can Kaya 
Barış Yıldız 
Seda Türkmen 
Efe Tunçer 
Ecem Erkek 
Elif Andaç Çam 
Emre Taştekin

Hasan Can Kaya 

16 Aralık 1989’da istanbul şehrimizde dünyaya gelen Hasan Can Kaya, aslen Malatya’lıdır. 1 Erkek 1 Kadın 2 Çocuk dizisinde senaristlik yaparken arkadaşlarının gazıyla stand-up yapmaya karar veren Hasan Can Kaya, ilk olarak Leman Kültür Beşiktaş’ta düzenli şekilde Stand-up komedi yapmaya başlamıştır. 2020 yılının Ocak ayında Konuşanlar isimli Talk Show’u Youtube’da yayınlamaya başlayan Hasan Can Kaya, bu program sayesinde geniş izleyiciye ulaşmış ve birçok farklı katagoride ödüller almıştır. Geçtiğimiz sene Hayallerim Aşkım Ve Ailem dizisinin başrolünde oynayan Hasan Can, bu sezon Aşk Kumardır dizisiyle ekranlara çıkacak.

ecem erkek aşk kumardır

Ecem Erkek 

24 Haziran 1989 yılında Ankara’da doğan oyuncuEcem Erkek, 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimini tamamladıktan sonra Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda diksiyon eğitimi üzerine dersler almıştır. Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Anasanat Dalı Bölümününden mezun olan oyuncu Ecem Erkek, 2017 yılından bu yana Gündür Güldür Show ekibinde yer almaktadır. Aynı zamanda tiyatro oyunculuğu yapan Ecem Erkek önümüzdeki günlerde Aşk Kumardır dizisiyle ekrana geliyor.

sena-turkmen-kac-yasinda

Seda Türkmen 

14 Kasım 1986 tarihinde İzmir’de dünyaya gözlerini açan güzel oyuncumuz Seda Türkmen, Dokuz Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuvarında 8 yıl keman eğitimi almıştır. Yıllar sonra aynı üniversitenin Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmayı başarmıştır. Kamera karışısına ilk kz 2009 yılında Papatyam dizisiyle geçen güzel oyuncu, dizide hayat verdiği Arzu karakteriyle dikkatleri üzerine topladı ve Papatyam dizisinden sonra Annem Uyurken dizisinin oyuncu ekibine katılmıştır.

barış yıldız kimdir

Barış Yıldız 

İstanbul’da 17 Eylül 1982 yılında dünyaya gelen oyuncumuz Barış Yıldız, Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu. Kamera karşısına ilk defa 2003 yılında vizyona giren Okul adlı sinema filmiyle geçen oyuncumuz filmdeki üstün performansıyla büyük beğeni toplamış ve ertesi yıl Aliye dizisinde yer almayı başarmıştır. Özellikle İşler Güçler dizisindeki Tekin rolü ile epey tanınan Barış Yıldız, kamera karşısına en son 2021 yılında Şeref Bey dizisiyle geçmişti.

efe-tuncer-ask-kumardir

Efe Tunçer 

1989 yılında dünyaya gelen Efe Tunçer, Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Devlet Konservatuvarı ve Sahne Sanatları Bölümü Tiyatro Anasanat Dalından mezun oldu. Aslen İzmirli olan Efe Tunçer, birçok tiyatro oyununda da yer almayı başardı. Özellikle son zamanlarda Stand Up gösterileri ile dikkatleri üzerine çeken sanatçımız, daha önce Analar ve Anneler, Kardeşim Benim, Günahkar, Annem Uyurken, 1 Erkek 1 Kadın, Kımızı Oda gibi başarılı yapımlarda yer almıştır.

emre taştekin

Emre Taştekin 

24 Eylül 1981 yılında memleketi Eskişehir ilinde hayata gelen oyuncumuz Emre Taştekin, Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. 2005 senesinde oyuncu kadrosuna katıldığı Cennet Mahallesi dizisiyle sektöre giren oyuncumuz Emre Taştekin daha önce, Seksenler, Saklı Hayatlar, Karadayı, İlişki Durumu Karışık gibi başarılı yapımlarda da yer aldı. Kamera karşısına en son 2021 yılında Bir Yalnızlık Şarkısı filmiyle geçen oyuncumuz ilerleyen günlerde Aşk Kumardır dizisiyle ekranlarda yerini alacak.

Elif Andaç Çam kimdir

Elif Andaç Çam 

8 Ağustos 1988 tarihinde Malatya şehrinde dünyaya gelen Elif Andaç Çam, ODTÜ Sosyoloji Bölümünden mezun oldu. Daha sonra Kadir Has Üniversitesi’nde oyunculuk yüksekokulunu tamamlamıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Elif Ada Çam daha önceleri Zengin Kız Fakir Oğlan, Savaşçı, Sofra Sırları, Bize Müsaade, Kızım, Terapist, Akıncı, Gülümse Yeter gibi başarılı projelerde de yer almıştır. Ekranlara en son 2021 yılında Ex Aşkım dizisiyle geçen oyuncumuz bu sezon Aşk Kumardır dizisiyle izleyici karşısına geliyor.

aşk kumardır dizisi konusu ve oyuncu kadrosu

Aşk Kumardır Dizisinin Konusu Nedir? 

Önümüzdeki sezon Exxen platformunda izleyici karşısına çıkacak olan Aşk Kumardır dizisi, Man Stroke Woman adlı yabancı diziden uyarlanmıştır. Zaten dışardan bişeyi almadan kendimiz hiçbir sektörde üretemiyoruz! Nese konuya gelelim… Absürt komedi türünde olan Aşk Kumardır dizisinin konusu ile alakalı sızan herhangi bir bilgiye ulaşılamamaktadır. Devlet meselesi gibi saklı tutulan dizinin konusu ve senaryosunu bizler de siz gibi merak etmekteyiz. Fakat, dizinin isminden de anlaşıldığı gibi Aşk Kumardır dizisinde bir aşk hikayesinin anlatılacağını tahmin ediyoruz. Bunu tahmin etmek zor olmasa gerek:) Aşk Kumardır dizisinin konusu belli olduğu zaman ilk olarak bunu sizlerle paylaşacağız.

Bu içeriğimizde Aşk Kumardır dizisinin oyuncularını ve konusunu sizlerle paylaştık (Konuyu pek paylaşamadık ama olsun). Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi hatta tahminlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler