Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Aşk Taktikleri filminin konusu nedir ? Oyuncuları kimler , ne zaman yayınlanacak ?

Aşk Taktikleri filminin konusu nedir, oyuncu kadrosunda kimler var , ne zaman ve hangi platformda yayınlanacak? Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’dan çok beklenen yeni film projesi !

Aşk Taktikleri filminin fragmanı yayınlandığından itibaren Demet Özdemir, Şükrü Özyıldız hayranları ve filmi merakla bekleyenler heyecanla film hakkındaki detayları araştırıyor. Filmin hangi platformda yayınlanacağı ise merak konusu idi. Demet Özdemir ve Şükrü Özyıldız’ın başrolleri paylaştığı film, henüz yayınlanmadan oldukça büyük bir izleyici kitlesi oluşturdu ve sosyal medyada yankı uyandırdı. Yapımcılığını O3 Medyanın üstlendiği Aşk Taktikleri filminin yönetmenliğini ise Emre Kabakuşak yaptı. Senaryosunun Pelin Karamehmetoğlu tarafından kaleme alındığı eğlenceli gençlik filmi Aşk Taktikleri’nin başrol oyuncuları ismide seyircileri heyecanlandırmaya yetti. İşte, Aşk Taktikleri filmine dair merak edilenler…

AŞK TATİKLERİ FİLMİ NE ZAMAN NETFLİX’TE YAYINLANACAK?

Merakla beklenen Aşk Taktikleri filminin başrol oyuncularından Şükrü Özyıldız ve Demet Özdemir’in kendi instagram sayfalarından yaptıkları paylaşımda, filmin 11 Şubat’ta filmin vizyona gireceğini duyurmasının ardından, film severler heyecanla filmin detaylarına ait bilgiler bulmaya çalışıyor. Paylaşımın altına ise bu konuyla alakalı birçok yorum geldi. Netflix’ten yapılan paylaşımda da, filmin 11 Şubat tarihinde yayınlanacağı belirtildi. 14 Şubat Sevgililer Günü’nde yayınlanacak film genç sevgililerin sevgililer günü aktivitesi içinde güzel bir seçenek sunuyor.

AŞK TAKTİKLERİ FİLM KONUSU NEDİR?

Merakla beklenen filmin fragmanı yayınlandı. Filmin başrol oyuncuları ve dijital içerik platformu Netflix, film ile ilgili ilk paylaşımlarını hayranlarıyla paylaştılar. Filmin tanıtımında ise dikkat çekici sahneler yer alırken “Biri senin için yanıp tutuşsun diye iddiaya girişir misin? Çapkın bir reklamcı ile öz güveni yüksek bir blog yazarı sıra dışı taktiklerle bunu başarmaya çalışacak.” ifadeleri kullandı.
Demet Özdemir’in filmde  karakteri, oldukça özgüvenli, erkekler hakkında bilgiye sahip bu konuda tecrübeli bir blog yazarı. Tanınan başarılı bloger takipçilerine bu konuda taktik vermekten hiç çekinmiyor. Takipçilerinin taktikleri sen kullan yorumları üzerine asıl konu başlıyor. Karakter bu iddiayı kabul ederek, bir erkeği başarılı ve stratejik şekilde nasıl tavladığını uygulamalı olarak takipçileriyle paylaşacak bu paylaşımla ise bizzat kendi blogundan gösterecek.  Başrol erkek olarak Şükrü Özyıldız’ın hayat verdiği karakter ise yakışıklı çekici ve kadınların ilgisini gören bir erkeği canlandırıyor onunda aynı şekilde özgüveni çok yüksek. Kendi arkadaş çevresindede kadınların dilinden tamamen anladığını söyleyecek ve arkadaşlarıyla bu konuda bir iddiaya girecek. İkilinin birbirinden habersiz girdikleri iddia ayaklarına dolaşacak. Kısa zamanda birbirine aşık olan çift bakalım stratejilerini birbirlerine uygulayabilecek mi merak konusu …

 AŞK TAKTİKLERİ OYUNCU KADROSU

Dijital içerik platformu Netflix’in yeni filmi Aşk Taktikleri 11 Şubat’ta izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayın için geri sayım devam ederken; filmi merakla bekleyen hayran kitlesi ve film severler filmin oyuncularını araştırmayıda ihmal etmedi. İşte, filmin oyuncular:

Demet Özdemir
Şükrü Özyıldız
Özgür Ozan
Deniz Baydar
Hande Yilmaz
Ecem Atalay
Yasemin Yazıcı
Atakan Çelik
Doğukan Polat

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.