Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Beste Kanar Kimdir?

Beste Kanar kaç yaşında ve nereli gibi soruları bu haberimizde öğrenebilirsiniz.

Ekranlarda yeni yeni görmeye başladığımız Beste KANAR, son yıllarda adından epey söz ettiriyor. Oyunculuk mesleğini yaparak bazı dizilerde izlediğimiz ve güzelliği ile epey kişiyi etkileyen başarılı sanatçı hakkında bilgiler öğrenmek isteyenler bu konuyu dikkatlice takip etsin:)

Beste Kanar Kaç Yaşında?
    Oyuncu Beste Kanar 25.09.1991 yılında hayata gözlerini İstanbul’da açmıştır. Annesi ile babası o daha henüz konuşmaya başladığı zaman yani 3 yaşındayken ayrılmışlardır. Annesi ve babası ayrılınca annesi ile yaşamına devam eden oyuncu genellikle annesinin çalışmasından ötürü anneannesi tarafından emek verilerek büyütülmüştür.
    Çocukluk yıllarını genel olarak dışarıda oyun oynayarak geçirmiştir. Annesi ve babasından büyük sevgi görmüş ve bu sayede özgüvenli bir birey olmuştur. 
beste kanar

Beste Kanar Boyu Kaç?

Sanatçımızın boyu yaklaşık 1.67 civarındadır. Marmara Üniversitesinde eğitimini tamamlamış olan oyuncu, burada Gazetecilik üzerine eğitim almıştır.  Daha sonra Kim Milyoner Olmak İster? adlı yarışmada ekranlara merhaba diyen Kanar, bu yarışmada adeta facia yaşamıştır. 4. soruda elenen Beste hanım, başarısızlığının sebebini heyecanına vermiştir.
     İlk kez Hanım Köylü dizisi projesiyle ekrana gelen oyuncu, hemen arrdından ise Hayat Bazen Tatlıdır isimli dizide oynamıştır. Son olarak Çetin Ceviz sinema filminde görmüş olduğumuz oyuncu, kariyerinde doğru adımlarla ilerleyişini sürdürmektedir. 
    Cilt güzelliği konusunda herhangi bir özel bakım yaptırmadığını dile getiren oyuncu, küçüklüğünden bu yadan süt içmeyi sevdiğini belirtiyor.  Ayrıca akşam öğünlerinin yanında ise yoğurt yemeyi ihmal etmiyormuş kendisi!
Dizi çekimlerinden arda kalan vakitlerde fazla makyaj da yapmadığını belirten güzel oyuncu bu sayede cildini kimyasallardan koruyor. 
 
Beste Kanar Oynadığı Diziler ve Filmler Nelerdir?
– Hanım Köylü
– Hayat Bazen Tatlıdır
– Çetin Ceviz (Film)
Yaklaşık 1 ay önce imdb’nin düzenlemiş olduğu yarışmada Dünya’nın en çekisi 20 kadını arasında yerini almıştır.
Beste Kanar instagram adresi @bestedirbu

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 1 Ortalama: 1]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler