Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti ( 16 Ocak Pazar ) Neler Olacak ?

 Can Yoldaşım 170 Bölüm Özeti ( 16 Ocak Pazar ) Neler Olacak ?

Severek izlenen Can Yoldaşım dizisinin 170. bölümünde olanları sizler için yazımızda özetliyoruz.

Daha fazla mesaj
Son olarak hırsız çetesinin yakalanmasının ardından Mohit kurtulmuş, tüm aile Mohit için sevinmişti. Seçimlerin yaklaşmasıyla birlikte meydan okumalar başlamıştı. Kavita ve Sandiya arasındada rekabet kızışmıştı. Peki 170. bölümde dizi severleri neler bekliyor?  Çok merak edilen Can Yoldaşım dizisi 170.bölüm özeti sık sık araştırılıyor bizde sizler için derledik . Can Yoldaşım 170. bölüm özeti yazımızda.

Chavi’nin yalanı!

Chavi hamile kaldığı yalanını söylemesinden düşük yaptığını söyleyerek kurtulmaya çalışsada başı yine derttedir. Chavi bu yalanla kayınvalidesinin ilgisini ve ona yardım etmesini sağlıyordu. Chavi için endişelenen kayınvalidesi ona hizmet etmekten çekinmez. Chavi ise olayın tadını çıkarıyordur. Ama  Chavi’nin gittiği doktoru araştıran komşuları Chavi için sorun oluşturacaktır. Bu konuda Chavi’nin başı derttedir. 
Bu arada Kavita’yı seçim heyecanı sarmıştır. Seçim sonuçlarına yaklaşırlarken Kavita konağa gelir. Kazanacağından oldukça emin olan Kavita televizyondan seçim sonuçlarını takip etmektedir.   Kavita Bu sırada kapıya Zakir gelir. Zakir yanında şaşırtıcı biriyle beraber gelir, bu kişi ise Müfettiştir. Sandiya’dan kiminle geldiğini tahmin etmesini ister.  Sandiya bu duruma çok mutlu olur. 
Singh’de içeri geçerek Kavita’nın yanına gider ve onunda konuşmaya başlar. Seçimde aday olmasına çok şaşırır ve Sandiya’nın başarısız olmasını isteyen kişi nasıl oluyor da bu konakta oturuyordur? diye düşünür. Singh Kavita’ya kendisini tanıyıp tanımadığını sorar. 

Santoş gerçeği öğrendi!

Kavita Memu Singh’i tanımadığını söylerken Singh Kavi’ye telefon görüşmesini hatırlatır. Sandiya’nın başarısızlığını isteyen birinin nasıl bu konakta onlarla olduğuna şaşırdığını söyler. Kavita daha fazla dayanamayıp  Sandiya’nın mahalleye geri dönmesini istemediğini söyler. O esnada oradan geçen Santoş bunu duyar ve elindeki tepsiyi biranda düşürüverir. Tüm aile Santoş için endişelenir ve ne olduğunu sorar. Santoş Kavita’ya gerçekleri açıklamasını ister. Kavita’da tüm gerçeği itiraf eder. Santoş ondan Sandiya’nın kazanması için destek beklerken Kavi aleyhine hareket ediyordur. Ayrıca daha fazla oy alabilmek için herkese yalan söylemiştir.  Kavita’nın söylediklerine herkes şaşırır. 
Can yoldaşım 16 ocak neler olacak

 Can Yoldaşım 170. Bölüm Özeti – 16 Ocak Pazar Günü Neler Olacak? 

Kavita’nın acı itirafları devam ederken adeta herkesi şoka sokar. Söylediği sözler  bununla da bitmez. Seçimleri kendisinin kazanacağınıda açıklar. Ve kazandığında ise Sandiya’nın ona selam durmak zorunda olacağını söyler. O tepedeyken Sandiya onun altında olacaktır. Herkes Kavita’nın içinden resmen şeytan çıktığını düşünüyor şaşkınlıkla tepki veriyordur. Bu sırada televizyonda seçim sonuçları açıklanmaya devam ederken Kavita tüm  anketlerde önde gidiyordur. Artık Kavita kazanacağından emindir. Ancak işler birden bire değişir. Kavita düşündüğünün aksine seçimi kaybeder. Kavita yıkılırken ev halkı tepki göstermeye başlar. Santo, Mena Kavita’ya karşı son sözlerini söylerler. Kavita daha fazla dayanamaz sinirle konaktan gider. 

Kavita intikam peşinde ! 

Duyduğu sözleri ve yenilgiyi  kabullenemeyen Kavita  aileden intikam almaya çalışır. Dükkana Balkrishna adında biri gelerek kendini  dükkanın eski sahibinin oğlu olarak tanıtır ve dükkanı geri almak istediğini söyler. Aile izin vermek ama adam dükkanını alacağını söylemekte ısrar eder. Sandiya satış tapusunu göstererek dükkan sahibi olduklarını açıklamak ister ama Santoş belgelerin yangında yandığını ve yok olduğunu söyler. Sandiya  belgelerin kopyasını bulmaya çalışırlar. Bu esnada Balkrishna, Kavita’nın yanına gelir ve istediklerini yaptığını söyler. Sandiya ve ailesi tapu için notere başvursalarda   eski belgeleri bulamazlar kısaca Santoş ve Suraj’ın başı derttedir.
can yoldaşım 170 bölüm özeti

16 Ocak Can Yoldaşım Neler Olacak ?

Santos Kavita’nın içindeki şeytanı görür.
Santos gördükleri karşısında Kavita’yı evden kovar.
Kavita seçimi kaybeder.
Chavi’nin yalanı ortaya çıkar.
Kavita intikam için gün sayar.
Suraj’ın dükkanının eski sahibi gelir ve dükkanı geri alır.
Santoş ve suraj belgeleri bulur mahkemeye giderler.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler