Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

El Kızı dizisi Ezo kimdir? El Kızı dizisi Sevda Erginci kaç yaşında ?

El Kızı Dizisinin Sevilen Karakteri Ezo Kimdir ? El Kızı dizisi Sevda Erginci kaç yaşında ?

FOX TV ekranların ilgiyle izlenilen dizisi El Kızı  tv severleri ekran başına kilitliyor.  Sevilen dizinin oyuncu kadrosu hakkında çok faz merak edilen konu var ancak dizide en dikkat çeken karakter Ezo oluyor. Her cumartesi akşamı FOX’ta ekrana gelen El Kızı dizisinde Ezo karakterine  Sevda Erginci hayat veriyor. İşte Sevda Erginci hakkında bilgiler… Ezo Bozdağlı isimli karaktere can veren Sevda Erginci’nin hayatı hakkında tüm merak edilenler sizlerle. Peki El Kızı dizisi Ezo kimdir? El Kızı dizisi Sevda Erginci kaç yaşında, aslen nereli? İşte merak edilenler… 

Daha fazla mesaj

 El Kızı dizisinin Ezo karakteri kimdir ?

Küçük yaşta annesinin ölümü ile öksüz kalan, daha sonra büyüyene kadar babası tarafından hor görülen, dışlanan ve babaannesininde sahip çıkmadığı zor bir çocukluk geçiren Ezo sevgisiz büyümüş bir kızdır. Bu sebeple Ezo korumacı, hırçın, intikamcı bir hale gelmiştir. Sevgiye muhtaç büyüyen Ezo karakter olarak çok çabuk öfkeyle karar verebilmekte ve sinirlendiği zaman gözü hiçbir şeyi ve kimseyi görmemektedir. En büyük hayali ise rahmetli annesi gibi öğretmen olmak ve mutlu bir aşk evliliği yapmaktır. 
El kızı dizisi Ezo kaç yaşında ?

 SEVDA ERGİNCİ KİMDİR?

 3 Ekim 1993 senesinde İstanbulda doğan oyuncu Sevda Erginci 28 yaşındadır. Fiziğiylede dikkat çeken güzel oyuncu 1.65 boyunda ve 50 kilodur. İlk oyunculuk deneyimi Semaver Kumpanya Çocuk Tiyatrosu’nda Paki ve Sevgi Çiçekleri’ oyunu olan Erginci TV karşısına ilk olarak Koyu Kırmızı projesi ile beraber aynı yıl Veda adlı dizide Lamia karakteri ile başlamıştır. Güzel oyuncunun beyazperde ile ilk tanışması ise Uzaklarda Arama oldu. Yönetmenliğini Türkan Şoray‘ın yaptığı filmde Yağmur Ünal, Mehtap Bayri, Mustafa Uğurlu gibi ünlü isimlerle çalışma fırsatı bulmuştur. Daha sonra da bir dizide Liseli Sevda rolüne hayat vermiştir. . En son Yasak Elma dizisinde seyirci tarafından çok sevilen Zeynep rolünü canlandıran Erginci, en son Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde ise Turna karakteri ile ekranlarda karşımıza çıkmıştı.

 SEVDA ERGİNCİ ROL ALDIĞI DİZİ VE FİLMLER 

2021 – Uyanış Büyük Selçuklu – Turna

2019 – Sevgili Geçmiş (İpek) 

2018 – Yasak Elma (Zeynep) 

2013 – 2014 – Karagül (Ayşe) 

2012 – Veda (Lamia) 

2012 – Koyu Kırmızı (Ayşe) 

2017 – Ver Elini Aşk (Ayperi) 

2016 – Hayat Bazen Tatlıdır (Sevda) 

2015 – Uzaklarda Arama (Nazlı) (Sinema Filmi)

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler