Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Esra Erol’da Sevda kimdir? Sevda instagram tiktok adresi!

Esra Erol Fatih kaç yaşında? Esra Erol Salih Kocakoç nereli? 

ATV ekranlarında hafta içi her gün saatler 16:20 ‘yi gösterdiğinde canlı olarak yayınlanan Esra Erol’da programı ilgiyle takip edilmeye devam ediyor. Birçok yaş grubundan insanın her gün merakla izlediği program reyting sıralamasında üst sıralarda yerini alıyor. Esra Erol’un sunumuyla programa katılanların sorunlarına çözüm bulmaya çalışılan formatta öyle konular işleniyorki izleyenlere tam anlamıyla ” bu kadarı pes ” dedirtiyor. Bu hafta yine akıllara durgunluk veren bir konu ile ekrana gelen program izleyenler tarafından arama motorlarında Esra Erol’da Sevda kimdir? Sevda instagram tiktok adresi! Esra Erol Fatih kaç yaşında? Esra Erol Salih Kocakoç nereli? şeklinde sorular sormasına sebep oldu. 

Esra Erol’da programına başvuran  Fatih Bey eşinin patronu ile kaçtığını iddia ederek Esra Erol’dan yardım istedi.  Eşi hakkında hayrete düşülecek iddialarda bulunan Fatih Bey seyircilerin ve sosyal medya platformlarının dikkatini çekmeyi başardı.. 

İddialara göre; Sevda hanım eşini düzenli olarak dövüyor ve aldatıyordu. Bu iddialar stüdyoda gerçekleştirilecek yüzleşmede kendisine sorulacaktı. Peki ama Esra Erol’da Fatih, Sevda ve Salih olayı nedir? 
Esra Erol’da programına başvuran Fatih Bey, eşinin patronu ile kaçtığını iddia etti. Fatih Bey aynı zamanda eşinden şiddet gördüğünü dile getirdi. Esra Erol’da programı her bölümü ile olay yaratmaya devam ediyor. ATV’nin en çok takip edilen programı Esra Erol’da da bugünkü bölüm adeta skandal bir yüzleşmeye sahne oldu.Sevda hanım stüdyoda yüzleşti. İddialara göre; Sevda hanım eşini düzenli olarak dövdüğünü belirtti ve stüdyoda kriz geçirdi. Ekran başındaki izleyicilerin soluksuz izlediği  yüzleşmede Sevda ve Fatih’in arasında geçen akıl almaz detaylar gün yüzüne çıktı
esra erol sevda olayı nedir

 
KOCASINI HEM DÖVDÜ HEM ALDATTI ! 
 Esra Erol’danın son bölümünü izleyenler çileden çıktı ” bu kadarına pes ! ” dedirten yüzleşmede Esra Erol sinirden çıldırdı. Kocasını aldattığı öğrenilen Sevda’nın hem de şiddet uyguladığı ortaya çıkınca hem izleyenler hem de sosyal medya kullanıcıları Sevda hanımı haksız bularak tepki göstermeye başladı. Kocasını haftalık düzenli olarak dövdüğünü çok rahat bir şekilde anlatan Sevda eşi ile mecbur olduğu için evlendiğini açıkladı ve kendisini izleyenleri çileden çıkarttı. 
 Esra Erol’da programında Fatih ve Sevda arasında yüzleşme gerçekleşti. Sevda’nın babası canlı yayında bambaşka bir iddia da daha bulundu. Sevda’nın babası; ”Kızım Salih’e kaçtı, düğün dernek yaptı. Annesiyle de beni ayırdı, başka koca buldu.” dedi.
Esra Erol'da Sevda Fatih Salih konusu

 Sevda’nın rahat tavırları sunucu Esra Erol’a pes dedirtip çileden çıkarmışken programa canlı bağlanan Sevda’nın babası Sevda hakkında dikkat çeken bir iddiada bulundu . Fatih, eşi Sevda’nın patronuyla ilişkisi olduğunu söylemişken Sevda’nın babasının açıklamaları bugün yayınlanan programa damgasını vurdu.
ATV’nin gündüz kuşağı programı Esra Erol’da her gün ilgiyle ve merakla sevenleri tarafından takip edilmeye devam ediyor, gelecek bölümlerde Sevda, Fatih ve Salih üçlüsünde neler olacağını göreceğiz …
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler