Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Gelin Evi Aleyna Kimdir? Aleyna Hanım Nereli ve Kaç Yaşında?

Gelin Evi Aleyna Hanım 18 Ocak’ta diğer yarışmacıları konuk alıyor evine. Güzelliği ile ışıldayan hanımefendi motor tutkusuyla dikkat çekiyor!
Aslıhan Hünel’in sunmuş olduğu Gelin Evi yeni yarışmacıları Gizem Hanım, Damla Hanım, Aleyna Hanım, Miray Hanım, Zeynep Hanım oluyor ve yeni gelinler kimdir? Nereli ve kaç yaşında?

Gelin Evi Aleyna Hanım Kimdir?

Gelin Evi yarışmasın hafta içi her gün sizlerle buluşuyor. Bu haftanın yeni gelinleri birbirleriyle kıyasıya mücadele veriyor. Gelinlerimiz, her gün bir gelinin evine konuk olunuyor. Final günü kazanan gelin belli oluyor.

Mutfaktaki hünerlerinden tutun da gelenek göreneklere kadar her konuda muazzam bir mücadeleye girmeye hazır yeni evli gelinlerimiz, işte bu program tam size göre. Evlilik teklifleri, düğünler, altınlar, çeyizler ve çok daha fazlası bu enfes programda sizi bekliyor. Her gün birbirinin evlerine konuk olacak beş yeni gelin, final günü 10 Çeyrek Altın’ı kazanmak için birbirleriyle yarışıyor.

Aslı Hünel’in sunumuyla Gelin Evi hafta içi her gün 12.15’de Show TV kanalında ekrana gelmektedir.!

18 Ocak’ta Aslıhan Hünel’in sunumu ile Gelin Evi yeni yarışmacıları belli oldu.

Gelin Evi Aleyna Hanım Kaç Yaşında ve Nereli?

Haftanın 3. gününde İstanbul Küçükçekmece’den Aleyna Hanıma misafir olunuyor. 22 yaşında olan ve aslen Giresunlu bulunan Aleyna Hanım, daha yeni evlenmiş. Çiçeği burnunda gelinimiz, müşteri temsilciliği yaparak geçimini sağlıyor.
Sosyal medya ile de çok alakadar olan Aleyna Hanım’ın en büyük tutkusu ise motor kullanmak. Bunun yanında enfes yemekler yaptığını iddia eden güzel gelin, tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 0 Ortalama: 0]
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler