Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Mahkum Dizisi Katil Kim? Zeynep’i Kim Öldürdü

Mahkum Dizisi Savcı Fırat’ın karısı Zeynep karakterini kimin öldürdüğü konusu dizi hayranlarının adeta kafasını karıştırdı. Mahkum Dizisi Katilin Kim Olduğu konusunda detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Mahkum Dizisinde Savcı Fırat’ın karısı Zeynep ve kızını öldürmek şüphesi ile tutuklu olması ve katil olmadığını iddia etmesinin yanı sıra avukatının da bir çok şaibeli durumu ortaya çıkarması sonrasında Katilin Kim olduğunu merak konusu oldu. Peki Zeynep’in Katili Kim?
Mahkum Dizisi Katil Kim?
Mahkum Dizisi Katil Kim? Zeynep’i Kim Öldürdü

Mahkum Dizisi Zeynep’i Kim Öldürdü? 

Dizide olaylar iyice sarpa sarmaya başladı. Son bölüm fragmanında Zeynep’in öldüğü gece kapının iki defa çaldığını hatırlayan Fırat mahkeme sonrasında eve gelenin de savcı arkadaşı Tahir olduğunu hatırlar gibi oldu. Savcı Tahir ile Fırat’ın karısı Zeynep arasında bir ilişki mi var sorusu ise birbirlerine sarılmaları sonrasında herkesi şaşırttı. 

Mahkum Dizisi Zeynep’in Katili Kim?
Tahmin 1- Savcının en büyük düşmanı dizide hiç şüphe yok ki Savaş (Barış) Yesari olduğu için en büyük katil adayı da Yesari oluyor.
Daha fazla mesaj
Tahmin 2- Savcı Tahir’in Zeynep ile ilişkisi var ise o da adaylar arasında. Son bölümde ayakkabılarını çöpe atması izleyenler tarafından katilin net olarak Savcı Tahir olduğu yönünde yorumlar yapılmasına sebep oldu. 
Tahmin 3- Savcının avukatı olmak için çabalayan avukat Cemre’de savcı Fırat’a karşı ilgi duyan birisi. Kıskançlık acaba onu katil yapmış olabilir mi?
Tahmin 4- Fırat savcı da öldürmüş olabilir mi.
Lütfen sizde Mahkum Dizisi Katil Kim? hakkında tahminlerinizi yorum 👇👇 alanından yaparak diğer okurlar ile paylaşınız. 
Derecelendirmek için tıklayın!
[Toplam: 2 Ortalama: 3.5]
2 Yorumlar
  1. Unknown diyor

    bence net tahir

  2. VipDizi diyor

    Acaba izleyenlerin dikkatini Tahir savcıya mı çekmeye çalışıyorlar diye düşünüyor İnsan. Ancak ayakkabıları çöpe atması ve mahkemedeki kuşkulu bakışları da dikkatlerden kaçmadı.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler