Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maske Kimsin Sen Ayna Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor

Maske Kimsin Sen Yarışmasında 2 Ocak Pazar akşamı Ayna kostümü ve Ayna maskesi giyen ünlü oyuncu hakkında detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Maske Kimsin Sen Ayna Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor
Maske Kimsin Sen Ayna 

İlk bölümü ile 1 Ocak akşamı ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen yarışma programında dün 7 maskeli karakter birbirleri ile düello yapmış ve bir karakter elenmişti. Pazar akşamı yayınlanan bölümde ise Ayna maskesi ile ekranlara gelen ünlü isim oldukça merak edildi. 

Maske Kimsin Sen Ayna Kimdir?

Düello Yaptığı Karakter : Gladyatör- Ayna-İskelet

Düello Tarihi : 02/01/2021

Kazanan    : Ayna-İskelet

İpuçları :

Yemek
Gitar
Daktilo 
Aynanın Hikayesi

Zeynep Bastık Uslanmıyor isimli şarkıyı seslendirdi.

Jürinin Sorusu: Ailede Birden Fazla Ünlü Var mı? Sorusuna Belki Bir İki Tane Olabilir Dedi.

Jürinin Tahmini:
Buket Aydın

Tansel Öngel sunuculuğunda yayınlanan programda maskeli karakterler birbirleri arasında düello yapıyor ve programda bulunan seyirciler tarafından yapılan oylama sonucu gün sonunda bir maskeli ünlü maskesini çıkartarak yarışmaya veda ediyor. 
İlk bölümü ile oldukça sevilen yarışmaya Medyapım imzası taşıyor. “Maske Kimsin Sen?” yarışması bu akşam ve daha sonra ise  her Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında yayınlanacak.
Ekranları başındaki izleyenler tarafından da büyük bir merak uyandıran maskelerin altındaki ünlüler hakkında jüri üyeleri yani dedektifler tahminlerde bulunuyor. Her karakter kendisine özgü ipuçları veriyor. 
Fox ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Yarışmasında ekranların sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.
Maske Kimsin Sen Ayna Maskesi ve kostümünün içinde yer alan ünlünün kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 
Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler