Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maske Kimsin Sen Geyik Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandırıyor?

Maske Kimsin Sen Yarışmasında Geyik kostümü ve karakterini hangi ünlü oyuncunun canlandırdığı ve Geyik Maskesi altındaki ünlü oyuncunun kim olduğu hakkında detaylara vip dizi haberin devamından ulaşabilirsiniz.

Maske Kimsin Sen Geyik Kimdir?
Maske Kimsin Sen Geyik Kimdir?

Maske Kimsin Sen Geyik Kimdir? 

Düello Yaptığı Karakter : Geyik -Tavus kuşu

Düello Tarihi : 2 Ocak 2001

Kazanan    :Geyik

İpuçları :
Orman
Papağan Kuşu 
Pişmaniye 
Ok 
Kırmızı Kalp 
Güzel Dans Ediyor

Edis Martılar Şarkısını Seslendirdi.

Jürinin Sorusu: En Yakın Ünlü Arkadaşının İsmi Soruldu. 
Kuzgun Olabilir Ayna Olabilir.

Jürinin Tahmini:
Bahar Candan
Sedef Avcı 
Sunucunun Tahmini Demet Özdemir

Fox tv ekranlarında ilk bölümü ile 1 Ocak Cumartesi akşamı izleyenler ile buluşan Maske Kimsin Sen yarışmasında sunuculuğu Tansel Öngel yapıyor. Yarışmada Maskelerin altında hangi ünlülerin yer aldığı konulu yarışmada büyük ilgi gördü. 14 yarışmacının yer alacağı yarışmanın ilk gün yapılan düellosunda Gözcü karakteri en az oyu alarak elendi.

Yarışmada gösterdiği performans ile stüdyoda bulunan  seyircilerden en az oyu alan yarışmacının maskesini çıkartılarak yarışmaya veda ediyor. 

Medyapım imzalı “Maske Kimsin Sen?” yarışması, her Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında yayınlanacak.

Ekranları başındaki izleyenler tarafından da büyük bir merak uyandıran maskelerin altındaki ünlüler hakkında jüri üyeleri yani dedektifler tahminlerde bulunuyor. Her karakter kendisine özgü ipuçları veriyor. 

Fox ekranlarında ilk bölümü ile bu akşam ekranlara gelen Maske Kimsin Sen yarışmasında maske ve kostümlerin altında hangi yarışmacıların olduğu izleyenler tarafından oldukça merak edildi. 

👀👉👉Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu  Kim? Tıkla Öğren

Fox ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Yarışmasında ekranların sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Maske Kimsin Sen Tavus Kuşu Maskesi ve kostümünün içinde yer alan ünlünün kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler