Dizi Haberleri, Dizi Oyuncuları, Yabancı diziler, Dizi Özetleri, Dizi Fragmanları, Dizi Yorumları, Dizi Kıyafetleri

Maske Kimsin Sen Gladyatör Kimdir? Hangi Ünlü Canlandırıyor?

Maske Kimsin Sen yarışmasında Gladyatör maskesi ve kostümü içindeki ünlü ismin kim olduğuna dair detaylara haberin devamından ulaşabilirsiniz. 

Maske Kimsin Sen Gladyatör Kimdir?
Maske Kimsin Sen Gladyatör Kimdir?

İlk bölümü ile 1 Ocak akşamı ekranlara gelen ve büyük bir beğeni ile izlenen yarışma programında dün 7 maskeli karakter birbirleri ile düello yapmış ve bir karakter elenmişti. 2 Ocak Pazar akşamı yayınlanan bölümde ise Ayna maskesi ile ekranlara gelen ünlü isim oldukça merak edildi. 

Maske Kimsin Sen Gladyatör Kimdir? 

Hazer Amani

Düello Yaptığı Karakter : Gladyatör- Ayna-İskelet

İkinci Düello : Ördek-Gladyatör-Tavus Kuşu 

Düello Tarihi : 02/01/2021

Kazanan    : Ayna-İskelet

İkinci Düello Kazanan: Tavus Kuşu-Ördek

İpuçları :

Tarihi Yüksükler

Acı Biber

Telefon 

Köpek 

Yabancı Şarkı Söylüyor

Jürinin Sorusu: Oyuncu musunuz? Sorusuna Hayır Yanıtını Verdi.

Jürinin Tahmini:

Somer Şef
Nusret
CZN Burak

Bizim Tahminimiz :Orkun Işıtman

Tansel Öngel sunuculuğunda yayınlanan programda maskeli karakterler birbirleri arasında düello yapıyor ve programda bulunan seyirciler tarafından yapılan oylama sonucu gün sonunda bir maskeli ünlü maskesini çıkartarak yarışmaya veda ediyor. 

İlk bölümü ile oldukça sevilen yarışmaya Medyapım imzası taşıyor. “Maske Kimsin Sen?” yarışması bu akşam ve daha sonra ise  her Pazar akşamı saat 20.00’de FOX ekranlarında yayınlanacak.

Ekranları başındaki izleyenler tarafından da büyük bir merak uyandıran maskelerin altındaki ünlüler hakkında jüri üyeleri yani dedektifler tahminlerde bulunuyor. Her karakter kendisine özgü ipuçları veriyor. 

👀👉👉Maske Kimsin Sen Ayna Kim? Tıkla Öğren

Fox ekranlarında yayınlanan Maske Kimsin Yarışmasında ekranların sevilen isimleri Eda Ece, Melis Sezen, Doğu Demirkol ve Alican Yücesoy dedektiflik yapacaklar.

Maske Kimsin Sen Ayna Maskesi ve kostümünün içinde yer alan ünlünün kim olduğu hakkında tahminlerinizi yorum alanından paylaşabilirsiniz. 

Oyla post
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Güncel Haberler